690 680 960

Zjechał ciężarówką do przydrożnego rowu. Kilka godzin utrudnień w ruchu na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 815 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca ciężarówki zjechał do przydrożnego rowu. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorek przed godziną 17:00 na drodze wojewódzkiej numer 815 na wysokości miejscowości Niedźwiada- Kolonia w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy wypadł z drogi.

Jak wynika z ustaleń policjantów obsługujących zdarzenie, 51-letni kierowca pojazdu marki Volvo z naczepą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Samochód blokował drogę, gdyż naczepa częściowo stała na jezdni. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu wyciagnięcia samochodu z rowu. Na czas wykonywanych czynności występowały czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów.

(fot. Policja Lubartów)

4 komentarze

 1. Czy trochę się nie przesadza z tym nakładaniem masek prywatności na zdjęcia? Ktoś przeczytał dokładnie ustawę, czy tak na wszelki wypadek zamazuje się wszystko? Może w ogóle zrezygnować ze zdjęć, jak nic na nich nie widać. Proponuję zapoznać się z przepisami. Tak naprawdę, to nawet zasłanianie tablic rejestracyjnych mogłoby być dyskusyjne…

  • „mogłoby być dyskusyjne…” słowo klucz „mogło” jeden sad powie tak inny tak dlatego po co bawić się w rosyjska ruletkę jak lepiej zasłonić.
   Poszukaj filmiku jak youtuber Audyt Obywatelski został zatrzymany bez podania podstawy, bo idąc sobie ulicą legalnie nagrywał. Mogli powiedzieć, że chcą go wylegitymować jako świadka do bezprawnego wezwania policji, a oni wmawiali mu, że on zrobił coś złego (ale sami nie wiedzieli co) zakuli go w kajdanki i zawieźli na komisariat. Idąc tym tokiem myślenia niedługo zaczną legitymować wszystkich bo mają kamery w samochodach. Prawo swoje a policja i sady swoje.

   • Są „opcje” które boją się wszystkich i wszystkiego. Popatrz tylko na zdjęcia jak z policjantów robią ochroniarzy.

 2. Straż nie ma „ROTORA” Bo by wyciągnął? jak ostatno

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas