690 680 960

Zignorował znak „Stop”, na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Pięć osób trafiło do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło łącznie pięć osób.

Do wypadku doszło w niedzielę rano na drodze wojewódzkiej nr 747, w ciągu obwodnicy Chodla. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że jadący z Poniatowej w kierunku Chodla mieszkaniec gminy Chodel nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” nie ustępując tym samym pierwszeństwa przejazdu citroenowi, którym podróżował wraz z dwójką pasażerów 26-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów, po którym citroen zjechał z drogi i uderzył w latarnię.

Obaj kierujący pojazdami oraz troje pasażerów zostali przewiezieni do szpitali. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

W ciągu minionego weekendu na terenie powiatu opolskiego doszło do pięciu kolizji, których sprawcy często lekceważąc trudne warunki, nie dostosowywali prędkości do panujących na drodze warunków. Na szczęście ich uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

10 komentarzy

 1. do pierdla z kierowcą wymuszającym pierwszeństwo.
  I na 5 lat zabrać PJ – bo to potencjalny zabójca drogowy !

 2. przeciez jechal prosto to znaczy mam pierszenstwo 😀

 3. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

  Bez mózgu jechać, każdemu sie może zdarzyć 😆

 4. Na STOPie to tylko L-ki się zatrzymują. No i oczywiście Franio. Rowerem.

  • Niedawno na ul. Inżynierskiej w Lublinie przejeżdżałem przez przejazd kolejowy ze STOPem, i się bardzo zdziwiłem, bo na 2 inne pojazdy, które zauważyłem, kierujący tych pajazdów też zatrzymali się na STOPie. Co tam takiego zaszło, że kierujący „tamują ruch”? SOK zamontowała monitoring i fotki wysyła?

 5. Mnie to dziwi… Do ilu tragedii musi dojść żeby zrobić coś z tym skrzyżowaniem? Co miesiąc jest tam poważny wypadek i nikt z tym nic nie robi..

 6. Jak miło czytać w/w komentarze pisane przez samych super kierowców ciekawy jestem czy wam nigdy samochód nie sunął się po śliskiej jezdni i nie reagował na wasze manewry następnym razem jak będziecie pisać takie mądrości życiowe to proponuje walnąć się w łeb i nie obrażać innych wyzywając ich od wieśniaków. ( moim zdaniem to innych sądzi się wedle siebie. ) powiem wam tylko tyle że ten Pan właśnie jechał do kościoła a jeśli chodzi o Stop to próbował się zatrzymać ale to się nieudalo ponieważ było ślisko . Dalej to już z mojej strony bez komentarza .

 7. Opole lubelskie to taki powiat z trzeciego swiata.

 8. Witam z tego co mi wiadomo to kierowca zafiry robil wszystko co mozliwe aby zatrzymac pojazd przed znakiem STOP ale niestety droga byla tak pokryta lodem ze nic nie mogl zrobic .. Zadne opony a tym bardziej kierowca nie dal by rady sie zatzymac ..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska