Zgubił się i nie pamiętał jak wrócić do domu. Nocne poszukiwania 76-latka

W nocy ze środy na czwartek policjanci z Lublina prowadzili poszukiwania zaginionego 76-latka. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął.

Około północy ze środy na czwartek mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 76-letniego emeryta. Z przekazanych informacji wynikało, że senior wieczorem wyszedł z domu i nie ma z nim żadnego kontaktu.

W działania zostali zaangażowani policjanci z KMP oraz lubelskich komisariatów. Funkcjonariusze sprawdzali miejsca, do których mógł udać się emeryt. Podczas poszukiwań funkcjonariusze z Wydziału Prewencji zwrócili uwagę na jeden z autobusów jadących ulicą Kunickiego.

Policjanci przez szybę zauważyli starszego mężczyznę, którego ubiór wskazywał, że może to być zaginiony mieszkaniec Lublina. Funkcjonariusze zatrzymali autobus na najbliższym przystanku. Jak się okazało, podróżował nim 76-latek. Mężczyzna przyznał, że się zgubił i nie pamiętał jak wrócić do domu.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew