Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zgłosił policjantom, że jest poszukiwany. Kiedy przyjechali mundurowi, mężczyzna rzucił się do ucieczki

Najpierw zadzwonił na numer alarmowy i zgłosił, że jest poszukiwany. Potem jak zobaczył policjantów, postanowił uciec. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Jeden z mieszkańców zadzwonił wieczorem na numer alarmowy i przekazał, że jest poszukiwany przez policję i czeka przed mieszkaniem. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna jest nietrzeźwy.

Na miejsce natychmiast udał się patrol policji. Mundurowi na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego pojazdu zmienił kierunek marszu. Chwilę później został zatrzymany i wylegitymowany. To był faktycznie ten sam mężczyzna, który dzwonił na policję.

39-latek okazał się osobą poszukiwaną 16 listami gończymi. Tomaszowianin był poszukiwany za popełnienie szeregu wykroczeń oraz przestępstw związanych z kradzieżą, groźbami karalnymi oraz dotyczących ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

5 komentarzy

  1. Wychodzi mniej niż miesiąc za jeden list gończy. Zrobili mu jakąś promocję za samopod..ierdolenie?

  2. Może to nie on dzwonił: „czeka przed mieszkaniem”, obstawiam, że dzwoniła ta osoba, która była w mieszkaniu 😀 Przez telefon można podać dowolne dane, a o ile lepiej to brzmi (a nie ktoś tam) i o ile mniej przesłuchiwania (gdyby policja nie zdążyła).

  3. Lubliniak™®©

    Wielki sukces policji, poszukiwany 16 listami gończymi sam oddał się w ręce sprawiedliwości. Będą premie i awanse, a i emeryturka za ciężka pracę.

Wiadomości z info112