Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ze sklepowego parkingu wyjechał wprost przed nadjeżdżającego volkswagena (zdjęcia)

Jak wyjaśniała poruszająca się volkswagenem kobieta, kierowca volvo wyjechał wprost przed jej auto. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Były spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19:10 na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Szerokie zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i volvo. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volvo mężczyzna wyjeżdżał z parkingu sklepu Biedronka. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na volkswagenie, którego kierująca poruszała się ul. Nałęczowską w stronę centrum. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące volkswagenem kobiety zostały opatrzone na miejscu przez ratowników medycznych, kierowcy volvo nic się nie stało. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występowały spore utrudnienia w ruchu.

Ze sklepowego parkingu wyjechał wprost przed nadjeżdżającego volkswagena (zdjęcia)

Ze sklepowego parkingu wyjechał wprost przed nadjeżdżającego volkswagena (zdjęcia)

(fot. lublin112)

6 komentarzy

  1. Krzysztof,, Ochota,,

    To jest tzw. Niewidzialny kolor wolkswagena, zakazany w kilkunastu krajach świata. Poruszanie tym kolorem aut, odbywa się tam tylko od świtu do zmroku. ?

  2. Bogaty klient wyjechał spod Biredry.. Rozpychając się lokciami. Myśląc, a kto bogatemu zabroni. No i się przeliczył. Przestroga dla innych „chamow na drodze”

  3. Łon muk bo tera je przecie na suwak!

  4. Volvo pancerny czołg, części drogie jak piorun za same klocki kumpel dał 1200 zł tam pióro do wycieraczki kosztuje krocie

  5. To kartingowy pod ziemią budowanego osiedla, zero umiejętności, prawo jazdy do zebrania dożywotnie