Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zdewastowana toaleta w Poleskim Parku Narodowym (zdjęcia)

W miniony weekend w Poleskim Parku Narodowym została zdewastowana toaleta. Pracownicy Parku apelują, aby nie przechodzić obojętnie obok takiego zachowania.

Po ostatnim weekendzie pracownicy Poleskiego Parku Narodowego zastali zdewastowaną jedną z toalet znajdujących się na terenie Parku.

– Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom turystów. Udostępnianiami jedne z najcenniejszych fragmentów krajowej przyrody. Wyposażamy je w odpowiednią infrastrukturę, sprzątamy, remontujemy. Jedna nieodpowiedzialna osoba może znacząco obniżyć morale i zmienić nasze postrzeganie odwiedzających – informują pracownicy PPN.

Jednocześnie pracownicy Parku zwracają się z apelem do osób odwiedzających Polesie, aby zgłaszali takie zachowania i reagowali na nie.

– Kochani turyści, naprawdę zależy nam na Waszej obecności, ale są momenty, gdy ręce i uszy nam opadają. Prosimy Was jeśli jesteście świadkami podobnych sytuacji – zgłaszajcie to do nas – apelują pracownicy Parku.

Jak widać na zdjęciach, wandal uszkodził szafkę ze zlewem. Została ona dosłownie wyrwana z podłogi.

Zdewastowana toaleta w Poleskim Parku Narodowym (zdjęcia)

Zdewastowana toaleta w Poleskim Parku Narodowym (zdjęcia)

Zdewastowana toaleta w Poleskim Parku Narodowym (zdjęcia)

(fot. Poleski Park Narodowy)

8 komentarzy

 1. Zrobić jak kibelek do podłogi to nie urwie 😀

 2. proponuję 1000+

 3. miejskie janusze + grażynki byli i się oznaczyli !!!

 4. Jednak część Polaków to bydło ! Byliśmy na jesieni w Estonii i przy drogach na parkingach w lesie pośrodku niczego stały kible czyste, nie śmierdzące z trzema rolkami papieru toaletowego. Hmmm ciekawe nie ? Na szczęście mało polaków tam się zapuszcza 🙂

 5. Zamontować kamery.

  • A nie lepiej nauczyć kultury i poszanowania wspólnej własności ? A przede wszystkim zacząć od siebie i swoich dzieci niż brnąć w globalną kontrolę wszystkiego i wszystkich !

  • Vikary nawet takiemu „świętemu” jak Ty bardzo często zdarza popełniać różne wykroczenia, ale poddawać się totalnej kontroli pana świadczy tylko o tym że masz mentalność niewolnika którego pan nadzorca kontroluje

   • A tacy jak Ty mają problem z każdą kamerką, z każdym kontem na telefonie itp. Bo inwigilacja bo to bo tamto. Jak nie masz nic na sumieniu i zachowujesz się nie gorzej niż przysłowiowy żubr, to nie masz się czego bać. Najgorzej jak się jest wielkomiejskim bydłem o wysokim mniemaniu i kulturze śmierdzącego wieprza.

Z kraju