Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 747. Trzy osoby w szpitalu (zdjęcia)

W piątek rano na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala, na miejscu pracują policjanci.

W piątek około godziny 8:30 na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w rejonie robót drogowych z sygnalizacją świetlną na wysokości miejscowości Przytyki zderzył się trzy pojazdy osobowe, mercedes, nissan i toyota. Po zderzeniu jeden z pojazdów dachował w przydrożnym rowie.

W wyniku zderzenia trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala. Droga wojewódzka nr 747 jest zamknięta, policjanci kierują pojazdy na objazd przez Przytyki. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA 11:56

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło kiedy kierujący nissanem i toyotą oczekiwali na czerwonym świetle na swoją kolej przejazdu. W pewnej chwili 28-latek z gminy Opole Lubelskie jadąc mercedesem w kierunku Lublina uderzył w tył toyoty, a ta najechała na tył nissana. Siła uderzenia była tak duża, że nissan przewrócił się na bok i został zepchnięty do rowu. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Wśród nich jest ciężarna pasażerka nissana.

Zderzenie trzech samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 747. Trzy osoby w szpitalu (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie)

12 komentarzy

 1. Jak tu można spokojnie jezdzić ,jak głąb jeden z drugim nawet na sygnalizację świetlną nie zwraca uwagi

  • Jedynym rozwiązaniem są żelbetowe słupy na środku pasa każdej drogi co kilkanaście km z możliwością ominięcia go z prawej strony z normalną prędkością. Takie słupy szybko by wyeliminowały „nieuważnych” kierowców czyli potencjalnych morderców… gapiących się w smartfony… lub inne czynności seksualne…!!!

 2. Czyli przywalił bez hamowania .Pewnie zgapiło się 28 letnie biedactwo w mercedesie …ciekawe czym było zajete bo na pewno nie patrzeniem na drogę przed sobą

 3. Dlatego zawsze trzeba patrzeć w lusterka.

  • I co to ma niby pomóc, takie skutki to nie jechał wolno, na żadna reakcję nie było czasu.

 4. gnojkowi trzeba koniecznie zatrzymać lejce

 5. baba z rej LUB

  Telefon?

 6. Tam nie ma skrzyżowania tylko są roboty drogowe.

 7. ,,A taki był ładny Niemiecki szkoda hehehe”

 8. Uderzyl w nissana, nissan Toyote,

 9. „mercedes ,co się kur…a stało ? rozje,…ałeś się „