Zderzenie trzech samochodów i roweru. Trzy osoby trafiły do szpitala

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 814 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych i roweru. Do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń trafiły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10:00 w miejscowości Marynin na drodze W 814. Policjanci ustalili wstępnie, że 29-latka kierująca pojazdem marki Ford jechała z prędkością niedostosowaną do panujących warunków ruchu i uderzyła w jadącego przed nią seata.

Kierujący nim 38-letni mężczyzna nie zdołał zatrzymać pojazdu i uderzył w poprzedzającego go opla, który w tym czasie spowolnił jazdę oczekując na możliwość bezpiecznego wykonania wyprzedzenia rowerzystki, która jechała przed nim. W wyniku przemieszczenia się pojazdu marki opel, uderzona została również rowerzystka.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala przetransportowano trzy osoby. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Za powstałe uszkodzenia w pojazdach zatrzymano kierowcom dowody rejestracyjne. W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby, na drodze obowiązywał ruch wahadłowy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2018-07-31 07:41:56
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Szrotmistrz (dyplomowany)

  To co pani zapłaci, pani fordzistko, ogólnie można nazwać gapowym, a dla mnie i moich kolegów istny interes. prosimy o jeszcze. :mrgreen:

 2. Taka pindziunia wczoraj grzała po Zelwerowicza Peugeotem ok godz 19 . Myslałam że mi w tył wjedzie na kawałku gdzie był tylko jeden pas. Jak mnie mijała widziałam jak pisze na smartfonie , jechałam obsrewując , robila to ciągle. Jestem pewna że taki kierowca doprowadzi wcześniej do wypadku niz myśli. Te zabawy z telefonami to plaga, każdorazowo przy wypadku powinna byc sprawdzana aktywnośc na smarffonie.

 3. Czy pedalista mial OC?

  • lubex (posiadacz OC na rower )

   A w tym przypadku to OC rowerzysty do czego niby ma służyć?

   • Spowodowal wypadek??

   • Dla rowerofoba każdy powód jest dobry do po ponarzekania na osobę jadącą nieprawidłowym (w jego ocenie) środkiem transportu. Już zapomniał, że sam kiedyś pedałował również bez OC.

  • Być może może ma, ale najprawdopodobniej nie. Ale co to Ciebie obchodzi? Jak spowoduje szkodę, to zapłaci z własnej kieszeni i tyle. Martw się o swoje pieniądze.
   Co ma obowiązkowe OC rowerzystów do kolizji, w której to nie rowerzysta jest sprawcą?
   Poziom Oszołoma z Tatar.
   Każdy, przynajmniej kiedyś był pedalarzem, więc i Ty. Czy miałeś wtedy OC na rower?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą