Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech samochodów i roweru. Trzy osoby trafiły do szpitala

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 814 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych i roweru. Do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń trafiły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10:00 w miejscowości Marynin na drodze W 814. Policjanci ustalili wstępnie, że 29-latka kierująca pojazdem marki Ford jechała z prędkością niedostosowaną do panujących warunków ruchu i uderzyła w jadącego przed nią seata.

Kierujący nim 38-letni mężczyzna nie zdołał zatrzymać pojazdu i uderzył w poprzedzającego go opla, który w tym czasie spowolnił jazdę oczekując na możliwość bezpiecznego wykonania wyprzedzenia rowerzystki, która jechała przed nim. W wyniku przemieszczenia się pojazdu marki opel, uderzona została również rowerzystka.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala przetransportowano trzy osoby. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Za powstałe uszkodzenia w pojazdach zatrzymano kierowcom dowody rejestracyjne. W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby, na drodze obowiązywał ruch wahadłowy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2018-07-31 07:41:56
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

7 komentarzy

 1. Szrotmistrz (dyplomowany)

  To co pani zapłaci, pani fordzistko, ogólnie można nazwać gapowym, a dla mnie i moich kolegów istny interes. prosimy o jeszcze. :mrgreen:

 2. Taka pindziunia wczoraj grzała po Zelwerowicza Peugeotem ok godz 19 . Myslałam że mi w tył wjedzie na kawałku gdzie był tylko jeden pas. Jak mnie mijała widziałam jak pisze na smartfonie , jechałam obsrewując , robila to ciągle. Jestem pewna że taki kierowca doprowadzi wcześniej do wypadku niz myśli. Te zabawy z telefonami to plaga, każdorazowo przy wypadku powinna byc sprawdzana aktywnośc na smarffonie.

 3. Czy pedalista mial OC?

  • lubex (posiadacz OC na rower )

   A w tym przypadku to OC rowerzysty do czego niby ma służyć?

   • Spowodowal wypadek??

   • Dla rowerofoba każdy powód jest dobry do po ponarzekania na osobę jadącą nieprawidłowym (w jego ocenie) środkiem transportu. Już zapomniał, że sam kiedyś pedałował również bez OC.

  • Być może może ma, ale najprawdopodobniej nie. Ale co to Ciebie obchodzi? Jak spowoduje szkodę, to zapłaci z własnej kieszeni i tyle. Martw się o swoje pieniądze.
   Co ma obowiązkowe OC rowerzystów do kolizji, w której to nie rowerzysta jest sprawcą?
   Poziom Oszołoma z Tatar.
   Każdy, przynajmniej kiedyś był pedalarzem, więc i Ty. Czy miałeś wtedy OC na rower?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo