690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na S17. Utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Lublina (zdjęcia)

W środę rano na drodze S17 w rejonie węzła Nałęczów doszło do zderzenia trzech pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 7 na drodze S17 w rejonie węzła Nałęczów, na pasie w kierunku Lublina. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych.

Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Po zderzeniu jeden z pojazdów zatrzymał się na barierze energochłonnej. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Występują utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Lublina na odcinku pomiędzy węzłem Kurów Wschód a węzłem Jastków. Miejsce kolizji zabezpiecza służba drogowa, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 9:30.

(fot. nadesłane Paweł i Karolina – dziękujemy!)

4 komentarze

  1. szybka wymiana oleju na ekspresówce, z braku kanału bariery też pomocne

  2. kolejny przykład na to, ze niektórzy nie dorośli do ładnych, prostych i szerokich dróg. Nie ma tygodnia żeby nie pisali o zdarzeniach na ekspresówkach. Widać niektórym nawet do miana „mistrza prostej” w ch..j daleko.

  3. Niestety ale zdecydowanej wiekszości kierowców trzeba stale przypominać ze droga ekspresowa to nie to samo co autostrada i tutaj maksymalna predkośc jazdy nie powinna przekraczać 120km/godz. Rozumiem, ze zawsze znajdą sie jadący nieprzepisowo, PROBLEM w tym ze u nas to ok 80%. Jadąc 100-115 wierzcie mi czas dojazdu będzie dalej b.dobry , a w baku pozostanie wiecej paliwa.

  4. Rozdawanie prawa jazdy na lewo i prawo prowadzi do kolizji i wypadków

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas