690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na obwodnicy Kraśnika. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Kierowca auta dostawczego wjechał w pojazd osobowy, ten zaś uderzył w tył naczepy ciągnika siodłowego. Początkowo droga była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13:30 w miejscowości Pasieka koło Kraśnika. Na drodze krajowej nr 74 z Kraśnika do Annopola zderzyły się samochody: osobowy, ciężarowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie wiaduktu na obwodnicy Kraśnika. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż wszystkie pojazdy jechały w tym samym kierunku. Kierowca auta dostawczego wjechał w pojazd osobowy, ten zaś uderzył w tył naczepy ciągnika siodłowego.

-Kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego w miejscu, gdzie prowadzone są prace drogowe, wjechał w oczekujące na zielone światło pojazdy. Uderzył w tył auta osobowego, które z kolei zostało wepchnięte w znajdującą się przed nim naczepę – wyjaśniał nam mł.asp. Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Jedna osoba została poszkodowana. Pomocy medycznej potrzebowała ok. 30-letnia kobieta. Okazało się jednak, że nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Obecnie nie ma już większych utrudnień w ruchu.

mandat karny.
nie ma już utrudnień.

(fot. KP PSP Kraśnik)

7 komentarzy

 1. Najechania to skutek nowych przepisów.

 2. To niesprawiedliwe. No i znowu winnym będzie uznany kierowca.

 3. Dobrze że miał lekko pod górkę. To jest bardziej tunel, niż wiadukt, choć wiaduktów na tej obwodnicy dostatek. Franiu, dlaczego ma być winny kierowca? To drogowcy zabrali pas jezdni i są efekty. Niedawno tam wyprzedzał i nie dał rady czołowo na obstawionym betonami pasie.

 4. Gdzie wy tam naczepę widzicie ?? Podpowiem,że nie jest to również przyczepa …

 5. Czapka z daszkiem

  No dobra ,może nikt z redakcji nie był na miejscu (chociaż na zdjęciu widać jak byk ,że to solówka,a nie naczepa )

  ALE aspirant z policji chyba powinien wiedzieć ,że nie jest to żaden ciągnik siodłowy z naczepą tylko zwykły trzyosiowy samochód ciężarowy.

  Czyli

  Uderzył w tył skrzyni ładunkowej samochodu ciężarowego

  Kurtyna !!

  Dziękuję
  Pozdrawiam

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas