690 680 960

Zderzenie trzech aut na trasie Lublin – Lubartów. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na trasie pomiędzy Lublinem a Lubartowem. W Niemcach zderzyły się trzy auta. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:45 w Niemcach koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustaliliśmy, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z ul. Leonów prowadzącą do Sobianowic. Brały w nim udział: BMW, honda i volvo. W wyniku zderzenia pojazdów BMW wypadło z drogi i zatrzymało się w rowie.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policjanci zaś prowadzą czynności mające na celu ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Barbara)

5 komentarzy

  1. LU i wszystko jasne

  2. Ojoj, ale śmieszek ten z Volvo, jaka zabawna naklejka, hohoho

  3. szybciej to zdazycie napewno

  4. A może by tak w końcu zrobić coś w tym miejscu by było bezpiecznie. Np. wyjeżdżając z ul. Leonów zamiast martwego pola zabraniajacego wjazdu na zakreskowane miejsce zrobić pas umożliwiający włączenie się do ruchu w stronę Lublina. Albo po obu stronach przejścia dla pieszych ustawić progi zwalniające. O światłach na tym skrzyżowaniu nie ma co marzyć bo Niemce prawie przez cały dzień stoją w korku. W tym miejscu co chwilę jest jakiś wypadek, stłuczka. Kierowcy samochodów pędzą i nie zwracają uwagi czy przy przejściu przypadkiem nie stoi ktoś kto chce przejść na drugą stronę. Wyjeżdżając z ul. Leonów w stronę Lublina kierowcy często muszą wymusić pierwszeństwo bo nie ma jak wyjechać.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas