Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na S12/S17. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Piaski

W czwartek po południu na drodze ekspresowej S12/S17 doszło do zderzenia trzech pojazdów. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na drodze S12/S12 w miejscowości Krępiec, na odcinku Lublin – Piaski (pomiędzy Węzłem Świdnik a węzłem Piaski Zachód). Jak nam przekazano zderzył się tam trzy auta osobowe – volkswagen, renault i peugeot. Było to najechanie na siebie pojazdów.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W chwil obecnej zablokowane są lewy i prawy pas ruchu w kierunku Piask. Ruch obywa się dodatkowym pasem włączenia do drogi ekspresowej. Przewidywany czas zakończenia utrudnienia: ok. godz. 18:15.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

20180419_162248

20180419_161723

2018-04-19 17:38:01
(fot. nadesłane Mariusz, Żbik – aplikacja mobilna)

7 komentarzy

 1. Mietek spod budki z piwem

  + remont Budimexu i w korku 55 minut

 2. tak na marginesie, czy to nie za wcześnie na remont tej drogi?

  • Właśnie. Lublin112 spróbujcie się dowiedzieć dlaczego wymieniają asfalt który był gładki jak stół i teraz pojawią się pęknięcia po następnej zimie. Jak już to powinni poprawić odcinek obwodnicy, który się zapada przy dolinie Ciemięgi. Jeżdżę codziennie tą ekspresówką i nie zauważyłem żeby na odcinku Lublin Piaski konieczna była wymiana asfaltu.

   • Dołączam się do prośby, ten remont jest zastanawiający, też chciałbym się dowiedzieć dlaczego jest przeprowadzany. Jeżdżę tym odcinkiem codziennie i nic nie wskazywało na konieczność przeprowadzenia remontu (przynajmniej nie czuć było tego podczas jazdy), a teraz mamy pięknie połataną ekspresówkę, która niedawno w sumie została oddana do użytku…

 3. Nie odpowiednie utwardzenie nawierzchni i wykoleinowanie prawego pasa jest podstawą do gwarancyjnej naprawy przez Budimex jeszcze parę dni i po utrudnieniach

  • jeżeli to miałoby być powodem, to wymiana warstwy wierzchniej (ścieralnej) niewiele raczej pomoże, na pewno nie na długo. Za powstawanie kolein w głównej mierze odpowiada chyba podbudowa i warstwa nośna. Inna sprawa, że wymieniane są tylko fragmenty w różnych odstępach, co jakoś nie bardzo pasuje do kolein, ponieważ jak już powstają koleiny, to powstają raczej na dłuższym odcinku.

 4. Remont ? toż to nówka sztuka ,a oni już robią remont ? no no …pogratulować „jakoości ” …a apropo wypadku ,to jakim trzeba być upośledzonym żeby rozwalić sie na takiej „autostradzie ” jadąc w tym samym kierunku …są talenty które nigdy nie powinny dostać prawa jazdy ,a jednak jakimś cudem je dostaja

Wiadomości z info112