690 680 960

Zderzenie podczas wyprzedzania. Jedna osoba w szpitalu

Wczoraj w Siedliskach doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 16 w miejscowości Siedliska w powiecie łukowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 808 zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Audi 21-latka wykonywała manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu. W tym czasie kierujący drugim samochodem marki Audi 35-latek jadąc od strony Łukowa, wyprzedzał na skrzyżowaniu skręcające w lewo audi. Po zderzeniu samochody zjechały z jezdni, jeden z nich zatrzymał się w przydrożnym rowie.

35-latek z miejsca wypadku zabrany został śmigłowcem LPR do szpitala. Na szczęście po badaniach lekarskich okazało się, że obrażenia ciała jakich doznał 35-latek nie zagrażają jego życiu. Kierującymi pojazdami byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Łuków)

2 komentarze

  1. 2 ameby. Jedna wyprzedza w miejscu, gdy jest to zabronione, a druga nie upewni się, że manewr jaki wykonuje nie spowoduje zajechania drogi innemu (co prawda poruszającemu się nieprawidłowo) uczestnikowi ruchu. Dwa prawa jazdy do oddania.

    • „Dwa prawa jazdy do oddania”

      Wypowiadaj się, kiedy zdobędziesz swoje pierwsze. Oficjalne. Nie kolekcjonerskie, które kupiła ci mamusia…

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie