Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na skrzyżowaniu i mandat za kolizję (zdjęcia)

Dzisiaj rano na jednym ze skrzyżowań w Urszulinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście zdarzenie zakończyło się jedynie na uszkodzonych samochodach.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na ul. Lubelskiej w Urszulinie w powiecie włodawskim. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 82 Lublin – Włodawa z ul. Szkolną zderzyły się dwa samochody osobowe – opel i ford. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nam przekazała podinspektor Bożena Szymańska z włodawskiej Policji, kierująca oplem 25-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z fordem. Podróżujące pojazdami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci zakwalifikowali zdarzanie jako kolizję. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Obecnie czynności dobiegają końca, nie ma już utrudnień w ruchu.

Zderzenie na skrzyżowaniu i mandat za kolizję (zdjęcia)

fot. nadesłane Gibu

 

Zderzenie na skrzyżowaniu i mandat za kolizję (zdjęcia)

fot. nadesłane Marcin

4 komentarze

  1. Nauczcie się w końcu jeździć barany wczoraj moja córka przebiegala przez przejście i została prawie potrącona. A policja zajmuje się wtedy innymi sprawami zamiast być w okolicy i zatrzymać kierowce

  2. Kasia sama jesteś baran!!! Przebieganie przez przejście = wtargnięcie na przejście. To powinnaś się cieszyć że nie została potrącona bo nie to że wylądowała by w szpitalu to do tego z mandatem. Taki mały prezencik na koniec wakacji

  3. Do Policji – więcej takich akcji łącznie z sprawdzaniem poziomu emisji spalin aby wyeliminować jeżdżące strucle z ulic Lublina.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo