Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie kilku pojazdów osobowych na drodze S19. Są duże utrudnienia w ruchu

W poniedziałek po południu na drodze S19 doszło do zderzenia kilku pojazdów osobowych. Występują utrudnienia w ruchu, na miejsce jadą służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 13.00 na drodze S19 w Kajetanówce w powiecie lubelskim, na odcinku pomiędzy węzłem Niedrzwica Duża z węzłem Wilkołaz. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu sześciu pojazdów osobowych.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie, gdzie od godzin porannych trwają przygotowania do wyciągnięcia ciężarówki z rowu. Jak nam przekazano, po wstrzymaniu ruchu na drodze ekspresowej, na czas wyciągnięcia pojazdu na drogę, doszło do zderzenia kilku osobówek. Ze wstępnych informacji wynika, że nie jest to jedno zdarzenia, a odrębne kolizje.

Obecnie nie ma informacji o liczbie osób poszkodowanych. Zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Lublina. Pojazdy poruszają się pasem awaryjnym. Na miejsce jadą służby ratunkowe, wkrótce policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około trzech godzin.

9 komentarzy

  1. Znając zdolności kulsonów, to pewnie zero oznakowania wcześniej, tylko w pewnym momencie koniec pasa i ch…

  2. Koniec pisu, dziękujemy wam drodzy wyborcy za pogonienie ich do pieczary.

  3. I po co budować drogi ekspresowe jak nie umieja jezdzic?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo