690 680 960

Zderzenie czterech pojazdów na trasie Lublin – Kraśnik. Droga krajowa nr 19 zablokowana (zdjęcia)

W piątek po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia kilku pojazdów. Są osoby poszkodowana, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 16 na drodze krajowej nr 19 w Trojaczkowicach, na trasie Lublin – Kraśnik. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu kilku pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, w zderzeniu udział brały cztery pojazdy, zaś cztery osoby zostały poszkodowane i przetransportowano je do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna kierujący volkswagen, jadąc w kierunku Kraśnika, staranował znajdujące się przed nim pojazdy. Najpierw uderzył volkswagenem w nissana. Siła zderzenia była tak duża, że nissan najechał na audi, zaś audi uderzyło jeszcze w citroena.

Obecnie droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem potrwają co najmniej do godziny 18.

(fot. lublin112.pl, nadesłane)

8 komentarzy

 1. Dzień bez wypadku na tym odcinku, to cud.

 2. A wczoraj pouczali na forach innych, że dla swojego bezpieczeństwa warto zakładać kamizelki. Jeżeli odnieść by to do pouczania pieszych, w jaki sposób przechodzić przez jezdnię, to tak jakby Ci pouczający rzucali się kierującym pod koła.

 3. Kolejny z cyklu „jeżdżę szybko ale bezpiecznie”.
  Draństwem jest również to, że na nie wypełni ukończone serwisówki wjeżdżają tiry celem ominięcia miejsca zdarzenia. Współczuję mieszkańcom – będą mieli już nadkruszone drogi… (jeszcze nie w każdym miejscu tir bezpiecznie się „złamie”)

  • Dokładnie, niedokończone chodniki i piesi poruszający się po jezdni, do tego ciężarówki z budowy poruszają się z dużymi prędkościami. Nie chcę krakać ale tragedia na tej serwisówce to tylko kwestia czasu…

 4. Zmienili organizację ruchu i już pajace nie wiedzą jak jechać..

 5. To się kierowcy ucieszyli z nieplanowanego korka.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas