Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie hondy ze skodą na przejeździe kolejowym (zdjęcia)

Kolejne wieczorne zdarzenie drogowe w okolicach Lublina. Tym razem w Niedrzwicy Dużej, na drodze prowadzącej do Bełżyc, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 20:50 na ul. Bełżyckiej w Niedrzwicy Dużej. Na drodze wojewódzkiej nr 834 Bełżyce – Niedrzwica Duża, na przejeździe kolejowym, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, zderzyły się honda ze skodą. Honda uderzyła jeszcze w skrzynkę energetyczną. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Mężczyźnie podróżującym jednym z pojazdów niezbędne było udzielenie pomocy medycznej.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. nadesłane Krzysztof, Pomoc Drogowa BŁASZCZYK)

7 komentarzy

 1. jak się to mówi: Nagroda Darwina gwarantowana 😛

 2. Bo tory były złe i podwozie… podwozie… i podwozie też było złe!

 3. I tego buractwa pelno w Lublinie, zyciowe niedorajdy

 4. Poszkodowany_z_hondy

  Pan na Skodzie wymusił pierwszeństwo i staranował moje auto, tłumacząc że przez deszcz mnie nie zauważył, więc hejterom „dziękuję”, dobrze że nikt poważnych obrażeń nie dostał i samochodów nie wyrzuciło na tory bo mogło być o wielu gorzej.

 5. jak do tego doszło? kto wymusił pierwszeństwo, z fotek bardzo trudno ustalić.
  Myślę, że czerwona honda wymusiła pierwszeństwo ignorując znak stop
  bo skoda poleciała dobrych kilkadziesiąt metrów, więc była na głównej !!!!

  • Poszkodowany_z_hondy

   Jechałem z Bełżyc w kierunku Niedźwicy, Pan na Skodzie wyjeżdżał z drogi podporządkowane taranując moją Hondę i po uderzeniu głową w boczną szybę wjechałem w skrzynkę energetyczną. Na zdjęciach nie widać wszystkiego ale mam potwierdzenia z Policji

  • Na głównej na przejeździe to może być pociąg…

Z kraju