Zderzenie dwóch samochodów na ul. Zana

W czwartek po południu na ul. Zana doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji kończą się już utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 18 na ul. Zana w rejonie skrzyżowania z ul. Jana Sawy. Zderzyły się tam dwa auta osobowe – volkswagen i opel. Na miejscu nie interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen wyjechała z ul. Jana Sawa wprost przed jadącego opla, którego kierowca poruszał się w kierunku ul. Filaretów.

W rejonie kolizji kończą się już utrudnienia z przejazdem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

39937490_281687312429728_5023552457033121792_n

2018-08-23 18:20:29
(fot. nadesłane Dominik, Karol)

11 komentarzy

 1. Nadal wmawiajcie kierowcom, że mają bezwzględne pierwszeństwo poruszając się drogą z pierwszeństwem. Czy warto na siłę egzekwować swoje prawa? Co mi po pierwszeństwie jak skończę w szpitalu czy na cmentarzu?

  • Co? Co za kretyński komentarz. Tak mam pierwszeństwo poruszając się drogą z pierwszeństwem, dlatego to nazywa się droga z pierwszeństwem, a nie podporządkowana. Kobieta wymusiła, „wyjechała z ul. Jana Sawa wprost przed jadącego opla”. Wyjechała wprost pod auto, co miał zrobić kierowca? Pewnie hamował ale się nie udało. Czy wg Ciebie mam przy każdym skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną zwalniać bo może mi ktoś wyskoczyć wymuszając pierwszeństwo? Chyba nie jesteś kierowcą bo to straszna głupota.

 2. Swoje prawnuki uczę, że nawet mając potrójne pierwszeństwo i osiem zielonych świateł, warto się zatrzymać rozejrzeć i dopiero po tym wjechać na skrzyżowanie.

  • To że trzeba patrzeć na wymuszających tego nie kwestionuje ale zatrzymywanie się na zielonym i rozglądanie to przesadziłeś .Człowieku zakorkował i stanoł by cały ruch przez twój pomysł.

 3. Chyba pierwszy raz tu czytam że na miejscu kolizji nie interweniowały służby ratunkowe.

 4. Hmmm, ktoś tu podaje zbieżne informacje. Interweniowała policja (dosłownie 5 minut po zderzeniu byli w miejscu stłuczki, czy wykonywali jakieś większe czynności – nie wiem, ale skoro dwa rozbite auta stały na środku skrzyżowania to pewnie coś zadziałali). Po drugie, faktycznie, kierująca volkswagenem nie zachowała ostrożności i wjechała na skrzyżowanie, ale złotówa z opla w ogóle nie hamowała, a spokojnie dalby radę wyhamować, przynajmniej na tyle, że skończyłoby się na co najwyżej zarysowaniach.

 5. A po co miał hamować, jeleni się ceni.teraz miesiąc będzie leżał i mu za to zapłacą.

 6. Pracuję obok i dzień w dzień widzę jak sie spieszą i minuty z wyjazdem poczekać nie mogą. Jeszcze chwila a przed zielonym się będziemy zatrzymywać bo umysł nieskalany głębszym myśleniem chce jechac tu teraz.

 7. Franiu co za leki bierzesz ….. niezły towar .Na zielonym się zatrzymujesz bo ci ktoś w tyłek wjedzie . Doczytaj tak się robi na czerwonym i popijaj leki wodą ,nie alkoholem . Pozdro.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8014zł -0.13%
  • GBP 5.2376zł -0.26%
  • EUR 4.5546zł -0.01%
  • CHF 4.1198zł -0.52%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja