Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch rowerzystów. Cykliści trafili do szpitala (zdjęcia)

Dwóch cyklistów zderzyło się na wjeździe na wiadukt Poniatowskiego od strony ul. Popiełuszki. Uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18:30 na Wiadukcie Poniatowskiego w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zderzeniu dwóch rowerzystów. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, obaj cykliści zostali przetransportowani do szpitala. Obecnie funkcjonariusze drogówki dopiero prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn zdarzenia.

Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Zderzenie dwóch rowerzystów. Cykliści trafili do szpitala (zdjęcia)

default

Zderzenie dwóch rowerzystów. Cykliści trafili do szpitala (zdjęcia)

default

Zderzenie dwóch rowerzystów. Cykliści trafili do szpitala (zdjęcia)

default

Zderzenie dwóch rowerzystów. Cykliści trafili do szpitala (zdjęcia)

default

Zderzenie dwóch rowerzystów. Cykliści trafili do szpitala (zdjęcia)

default

40 komentarzy

 1. Myślicie że rowerzyści to nie ludzie? Tak samo popełniają błędy jak kierowcy tyle że zdecydowanie rzadziej.
  Mi, np to zupełnie się nie zdarza.

  • Franiu – tych dwóch patałachów zderzyło się na chodniku, gdzie ich wcale być nie powinno.
   Jaki „błąd”? Obydwaj w chwili kolizji popełniali wykroczenie (jazda rowerem po chodniku)… a, że skończyło się wypadkiem drogowym, to już pochodna ich ułańskiej fantazji.
   Masz tendencję do rozgrzeszania wszystkich rowerzystów, którzy robią za „nagłówki lublin112”.
   Miast narzekać na frekwencję zdarzeń z udziałem rowerzystów na tym portalu zastanów się, ile spośród zdarzeń relacjonowanych w ostatnich dniach można uznać za zawinione przez znienawidzonych przez ciebie kierowców.
   Podpowiem – żadnego.
   Jesteś tak chory z nienawiści do kierowców, jak skrajnie blachosmrodziarski Janusz jest chory z nienawiści do rowerzystów. Przeginasz pałę po całości, założywszy klapki na oczy i ignorując oczywiste fakty.

   Pozytywnych wyników leczenia na nogi życzę.

   • Oj Kubuś, Kubuś nasmarowałes komentarz z którego nic nie wynika.
    Idąc Twoim torem myślenia to w zasadzie niemal każdego zdarzenia można by uniknąć : tych za czerwonym światłem też nie powinno być, powinni się zatrzymać przed, tych na rondzie np słynnym już z pniakiem też nie powinno byc, powinni się zatrzymać wcześniej a na samochodzie który ma pierwszeństwo, po pieszych na przejściach też nie powinni jeździć. przypadków można by mnożyć.
    Powiadasz nóg, no cóż poziom rowerka trzykołwego, ale zapewne nie zrozumiesz to co znaczy.

 2. Rano już to pisałem.
  Trzeba zmienić nazwę portalu na RowerLublin112, bo choć zdarzenia z udziałem rowerzystów stanową może 5% wszystkich, to na tym portalu zajmują 50%.

  • Ale 50% to jeszcze nic. We Włodawie 90% wszystkich zatrzymanych i zamandatowanych kierujących to pijani rowerzyści. Tam chodzą żarty, że jak ktoś jedzie rowerem po pijaku, to znaczy że chwilę wcześniej nawalony wpadł aŁdicą do rowu i jedzie zapić stratę kolejnej aŁdicy.

  • Rano, w południe, wieczorem, w nocy. Będę pisał aż się Wam utrwali.
   Ogólnie w statystykach jest bardzo dobry, w komentarzach też.

 3. Franiu! Brawo Ty!

 4. Rowery marki aŁdi. I wszystko jasne. 3 pasy ruchu to za mało.

 5. Z tą policją przyjeżdżającą do każdej kolizji (nie ważne jakiej) to bardzo mocne przegięcie pały. Jeżeli nikt nie został ranny, to niech się ludzie sami dogadują. Przeciętny rower czy 15-letni poniemiec na 4 kołach kosztują niewiele więcej niż godzina pracy 2 policjantów.

 6. Za jazdę po chodniku po 100zl spowodowanie zagrożenia po 1500zl przez obydwu rowerzystów i 1000 za spowodowanie kolizji dla sprawcy. Brawo niezła dniówka.

 7. Ciekawe , który ,któremu będzie płacił odszkodowanie,bo żadno bez ubezpieczenia.

 8. Kiedy w końcu pisslicja za nich się weźmie? Dziś mi jeden wyjechał prosto pod koła na przejściu dla pieszych i jeszcze pokazał fu_cka….

Dodaj komentarz

Z kraju