690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na rondzie im. Mohyły. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W piątek rano na rondzie im. Mohyły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku mogą nadal występować utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 8 na rondzie im. Mohyły w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – dacii i renaulta. Na miejscu interweniowała straż pożarna, straż miejska, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych informacji wynika, że renault poruszał się na rondzie od strony ul. Ruskiej, zaś kierujący pojazdem marki Dacia obywatel Białorusi wjechał na rondo od strony al. Tysiąclecia i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. W wyniku wypadku poszkodowany został kierowca renaulta, który trafił do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie wypadku mogą nadal występować utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych – z utęsknieniem czekam na klientów

 2. Bolec jakiś czy feeeenaw czy jakoś tak.

 3. niekumaki wiejsko-miejskie w akcji !!!!
  ponowny egzamin na PJ konieczny !!! 😀

  • Głąbie doczytaj cały art. To poplecznik Łukaszenki doprowadził do kolizji . Na udział 💐 bukieta w kolizji musisz poczekać .

 4. Szo bladź, ja nie podumał.

 5. Sankcje dla łukaszenkowegosyna, deportacja i grzywna za boltowanie i uberowanie.

 6. Kolejny niewolnik z bolta 😂.Teraz zapłaci mandat 1500 plus 2tys partnerkowi i tak biznes się kręci.No,ale jak sie po 6-8 tyś zarabia to bardzo nie zaboli😂😂😂.

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas