Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wczoraj po południu w miejscowości Wielkie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15.30 w miejscowości Wielkie, gmina Abramów w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch osobówek na skrzyżowaniu – renaulta i seata. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna z JRG Lubartów, OSP KSRG Abramów oraz OSP Wielkie, a także policja.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na skrzyżowaniu w miejscowości Wielkie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób. W chwili dojazdu zastępów straży pożarnej wszystkie osoby znajdowały się poza pojazdami. Działania strażaków polegały zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy poszkodowanym. Obecne na miejscu Zespoły Ratownictwa Medycznego zadecydowały o przetransportowaniu do szpitala 2 osób – relacjonuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie st. kpt. Michał Mazur.

W rejonie zdarzenia przez pewien czas całkowicie był zablokowany ruch. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

Jeden komentarz

  1. Dziadek ze Slamsowa

    Proszę pana oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie st. kpt. Michał Mazura…
    Czy nie bardziej”po polskiemu” byłoby: „…Zespoły Ratownictwa Medycznego zadecydowały o przetransportowaniu do szpitala dwóch osób” zamiast: „… 2 osób” ?
    A może to pytanie do autora tekstu ?

Dodaj komentarz

Z kraju