Zderzenie dwóch pojazdów komunikacji miejskiej na pętli autobusowej (zdjęcia)

Wczoraj rano na pętli autobusowej Widok doszło do zderzenia dwóch pojazdów komunikacji miejskiej. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, uszkodzone zostały jedynie pojazdy.

Do kolizji doszło w środę po godzinie 7 na pętli Widok. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy komunikacji miejskiej.

Jak przekazała nam Weronika Opasiak rzecznik prasowy MPK Lublin kierująca 12-metrowym autosanem nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w stojący przed nią przegubowy solaris. W wyniku tego zdarzenia autosan ma rozbitą przednią szybę, zaś solaris tylną. Oba pojazdy zjechały do zajezdni, a w ich miejsce zostały podstawione pojazdy zastępcze.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, w momencie kolizji w pojazdach nie było pasażerów.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

25 komentarzy

  1. Wiklinowy Nocnik

    fajnie, bo ubezpieczyciel nic nie wyplaci, jak w zdarzeniu braly udzial dwa pojazdy tej samej firmy. A baby nadaja sie do garow, a nie za kolko, codziennie wypadek lub stluczka z ich udzialem

  2. Zjazd o własnych siłach tym autosanem to sytuacja która nie powinna mieć miejsca. Ten pojazd powinien zostać odholowany sposobem nie wymagającym użycia układu kierowniczego.. ale przecież MPK wszystko wolno. Przecież ten rozbitek był pilotowany przez pojazd nadzoru ruchu Mpk. Dziki wschód proszę Państwa.
    PS: Dziewczyna która kierowała tym autosanem została do tego zjazdu przymuszona. Nikt nawet nie zapytał jej o samopoczucie. Prawdziwa firma przyjazna pracownikowi.

  3. Gruuubo gdzie z taką szyba jechać słońce chyba komuś za mocno przygrzalo, i to ludzie z nadzoru noszą białe czapki i broń:))))

  4. Nie mam nic przeciwko temu aby panie kierowały autobusami. Zawsze gdy stoję na przystanku, i podjeżdża mpk, a za kierownicą jest pani, to ładnie się uśmiecham i czekam na następny.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!