Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch ciężarówek na węźle Węglin. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W poniedziałek rano na węźle Węglin doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 7.00 na węźle Węglin, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 747. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, miało tam miejsce najechanie na siebie dwóch pojazdów ciężarowych. Obecnie działania prowadzą służby ratunkowe. Występują duże utrudnienia z przyjazdem. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

Zdjęcia: nadesłane Zenek i Marian\Speed Bus

15 komentarzy

  1. Zawodowi kierowcy, gratulacje…….

  2. Zafodofcy. ci w osobófkach to tak jeżdżom…

  3. To wszystko przez tego z patelnią zamiast przelecieć na czerwonym jak wszyscy to będzie się zatrzymywał – skandal.

  4. Wczoraj jak jechał tych świateł tu nie było… Pierwszy raz się zatrzymał na czerwonym i się narobiło.

  5. Ponoć doszło do zderzenia ino dwóch pojazdów ciężarowych, strat w człowiekach brak, ale tak se popatrzcie: niosąc pomoc ze 30-40 osób miało zajęcie, a tak by sie może nudzili…

  6. Dobrze, że ten który miał czerwone, podczas zatrzymania nie napił się wody. Bo wtedy byłby uznany za winnego. Na tej drodze obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

  7. Tak jeżdżą zawodowi tłuki, ale na drodze to uda bura.

  8. Zawodowi kierowcy nie? Jak nie jazda na zderzaku to nieodśnieżanie naczep albo nie przepuszczanie dzieci na przejściu dla pieszych bo się klocki zużywają…

  9. Do b43 właśnie jeden koło Lubartowa przepuszczał na przejściu a drugi zafodofiec mu zajechał więc nie pitol

  10. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport