Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch ciężarówek na drodze ekspresowej. Droga w kierunku Lublina całkowicie zablokowana (zdjęcia)

W czwartek rano doszło do groźnego wypadku na drodze ekspresowej S12/S17. Droga w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 7:40 na drodze ekspresowej S12/S17 na odcinku Kurów – Lublin. Na wysokości miejscowości Sieprawice, na pasie w kierunku Lublina, zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Moszenek, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym jechał w kierunku Lublina. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego, który stał na pasie awaryjnym.

Kierowca został został przetransportowany do szpitala, na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga ekspresowa jest całkowicie zablokowana. Utworzył się kilkukilometrowy korek. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

(fot. lublin112.pl)

40 komentarzy

  1. Jechał co prawda w drugą stronę, ale przez ciekawskiego dziadka za kierownicą mogło dojść po drugiej stronie barierek do równie groźnego wypadku. Jedzie dziadek 70 km/h lewym pasem i sobie ogląda rozbite tiry, ja jadę prawym pasem i we wstecznym lewym lusterku widzę rozpędzone audi jadące wprost na dziadka turystę wypadkowego, nacisnąłem ostro po hamulcach i jakimś cudem audi wykonało gwałtowny manewr przed dziadkiem i zmieściło się w lukę, zjeżdżając na mój pas zaraz przede mnie. Pozdrawiam dziadka niedoszłego mordercę.