690 680 960

Zderzenie citroena z ciężarówką. Zablokowana droga Lublin-Kraśnik (zdjęcia)

Bardzo duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na trasie z Lublina do Kraśnika. Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w czwartek o godzinie 12:12 w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie koło Lublina. Na wysokości w hotelu Korona zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformował Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, w zdarzeniu brał udział osobowy citroen i ciężarowe volvo. Dwie osoby podróżujące citroenem, kierowca i pasażer, zostali poszkodowani i przetransportowano ich do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Z obu stron utworzyły się duże korki. Policjanci kierują na objazd drogami lokalnymi.

(fot. nadesłane Pomoc Drogowa Błaszczyk, Damian i Łukasz – dziękujemy!)

9 komentarzy

 1. Śpieszę przypomnieć, że tym co wiozą świeże bułki, albo którym dzieci płaczą zakaz zawracania oraz jazdy pasem awaryjnym na drodze ekspresowej również dotyczy.
  Na odcinku od Zemborzyc do węzła Węglin to co prawda jeszcze nie ekspresówka, ale na jezdniach jednokierunkowych także zakaz zawracania obowiązuje.

  • Masz nieaktualne dane – od lipca bodajże ekspresówka zaczyna się zaraz po zwężeniu. I tamże kończy.

 2. Chyba nie wiecie gdzie jest hotel korona skoro piszecie że zdarzenie na jego wysokości

 3. A gdzie jest napisane, że Korona?

 4. W rejonie hotelu Korona a nie Trzy Róże

 5. Oj pany i panewki co tu się stanęło?

 6. Odkupię Citroena 514268620

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas