690 680 960

Zderzenie ciężarówek na przebudowywanej drodze. Jeden z kierowców uwięziony w zmiażdżonej kabinie

Kolejny groźny wypadek na drogach naszego regonu. Tym razem na trasie z Lubartowa do Parczewa zderzyły się dwa samochody ciężarowe.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 11 w miejscowości Siemień w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 815 Lubartów – Parczew zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego a także policja.

Jak nas poinformowano, wypadek miał miejsce na przebudowywanej drodze. Jeden z kierowców został uwięziony w zmiażdżonej kabinie. Aby go ewakuować strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa technicznego.

Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe. Policjanci ustalają zaś szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. Ale się posypała Taterka

 2. Poranek po tlustym czwartku i chuch za mocny?

 3. Cytat z dnia dzisiejszego” Jak można ciężarówki wielkości stodoły nie zobaczyć” 😉

  • Jakbyś miała prawo jazdy i jeździła ta „przebudową” wiedziałabyś ze to było nie do uniknięcia. Dawno już nie widziałem tak spartolonych robót drogowych. Cud ze tam osobówki się mieszczą.

 4. Tu nie chodzi o mieszczenie się osobówki na pasie tylko jazda na czerwonym bo po co czekać na zielone jak nic nie jedzie … Sama kilku krotnie miałam sytuację że musiałam uciekać w las czy pobocza bo taki typ ciężarówka musi piasek wieźć bo on jest pracownikiem tejże przebudowy i jego światła nie obowiązują. Jednym słowem DOBRZE mu tak !!!

 5. jak pracodawca udostepnia stary złom do jazdy po drogach to pierwszy do wiezienia powinien pojechac diagnosta który zrobił wiadomosc w tym smieciu.

 6. jak pracodawca udostepnia stary złom do jazdy po drogach to pierwszy do wiezienia powinien pojechac diagnosta który zrobił badanie w tym smieciu.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas