Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie BMW z lexusem. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok (zdjęcia)

W poniedziałek około południa w rejonie węzła Świdnik doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jeden z nich po zderzeniu zatrzymał się na boku. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa w rejonie węzła Świdnik. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych: BMW oraz lexusa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Lexus, jadąc od strony Piask, chciała przejechać przez skrzyżowanie na wprost. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z BMW, którego kierowca poruszał się od strony Świdnika. Po zderzeniu lexus przewrócił się i zatrzymał się na boku.

W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba podróżująca lexusem. Została ona przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Występują spore utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne.

Zdjęcia: lublin112.pl\nadesłane Marcin\Radosław

17 komentarzy

  1. Kolejny wypadek w tym samym miejscu. Czy projektanci i zarządcy ponosza odpowiedzialnisc za ten stan rzeczy czy mają dupochrony ? Najlepsze są te rowy na wodę 3 m głębokości, w których niema nigdy nawet 10 cm wody…Kto to projektuje ? Gimnazjaliści? Najpierw spieprzony projekt a potem stawiają idiotyczne bariery jak na Felinie ograniczają predkosc …. maskara

  2. Luxus w aucie tym razem nie wpłyną pozytywnie na myślenie o przepisach z ruchu drogowego.

Dodaj komentarz