690 680 960

Zderzenie audi ze skodą na węźle Węglin. Niebawem mają uruchomić tam światła (zdjęcia)

Po raz kolejny na węźle Węglin miało miejsce zderzenie pojazdów. Ponieważ tego typu sytuacji w tym miejsce jest bardzo dużo, powstaje sygnalizacja świetlna. Niebawem prace przy jej budowie mają zostać zakończone.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 12 w Maryninie koło Lublina. Na węźle Węglin, czyli skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 747 z obwodnicą Lublina, zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Pawlina, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał od strony Lublina. Wykonywał manewr skrętu w lewo, na obwodnicę. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na skodzie, której kierowca poruszał się drogą wojewódzką od strony Bełżyc. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. W zdarzeniu uszkodzony został także mercedes, który poruszał się za skodą.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Mężczyznę i kobietę ze skody przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

17 komentarzy

  1. rondo ze światłami. węzły ze światłami. niedługo zrobią światła na dojazdach do świateł…

  2. I teraz wszyscy będą stali bo kilku niepełnosprytnych gamoni nie potrafi zachować należytej uwagi lub nie przestrzega podstawowych zasad jazdy. Mandaty powinny w naszym kraju wzrosnąć co najmniej pięciokrotnie.

  3. Nie rozumiem jakim cudem i w jaki sposób można na tej drodze doprowadzić do kolizji.

    • A jakim cudem w środku nocy, gdzie nie ma w ogóle ruchu jeden na drugim wymusza pierwszeństwo? Wszystko widać, nic nie zasłania, ZERO ruchu, a jednak są dzwony! To jest zagadka.

  4. To jest chyba najgorzej zaprojektowany węzeł zjazdowy z całej obwodnicy Lublina. Za chwilę będą włączone światła w kierunku Bełżyc bez zielonej strzałki dla samochodów jadących na Rzeszów. Totalny kretynizm, koreczki się szykują….

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas