690 680 960

Zderzenie audi z busem w Ciecierzynie (zdjęcia)

W niedzielę po południu w Ciecierzynie doszło do zderzenia audi z busem. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 13 w Ciecierzynie, na pasie w kierunku Lublina. Zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowy marki Audi oraz rejsowy bus marki Mercedes.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że audi uderzyło w tył busa. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Pasażerowie busa przesiedli się do drugiego pojazdu i kontynuowali podróż dalej.

W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają dokładne okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Tylko szkoda że macie błędne wstępne ustalenia…

  2. Kurrrrła bałwany jeżdżą jak potluczeni tymi zlomobusami i myślą o niebieskich migdałach to sie potem dzieje co sie dzieje, wina kierowcy busa a nie kierowcy audi, niech myśli jak wiezie ludzi, niech jeździ powoli i rozważnie. Całe szczęście ze nikomu nic sie nie stało.

  3. Pewnie było jak zwykle, haha, Audi jak zwykle szybkie, bus nagle zmienił pas bez patrzenia – jak zwykle – no i się spotkali …

  4. Dokładnie, wina busa który w ostatniej chwili zmieniał pas przed wyprzedzające go audi. a zeznał inaczej. Jeśli są świadkowie proszę o kontakt

  5. Ten przewoznik to w ogole porazka…autobusy brudne, kierowcy nieuprzejmi… Jeden to ma glos jakby przez tydzien nie spal.. ospali i zmeczeni, bez zycia, bez kultury

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas