Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zdenerwował się na bankomat i wybił szyby w banku

Policjanci z I komisariatu zatrzymali sprawcę wybicia dwóch szyb w oknach jednego z banków przy ulicy Krakowskie Przedmieście. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Lublina.

-Wczoraj do I komisariatu Policji zgłosił się przedstawiciel jednego z banków. Poinformował funkcjonariuszy, o uszkodzeniu dwóch szyb w oknach jednej z placówek przy ulicy Krakowskie Przedmieście. Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem. Młody mężczyzna z bankomatu próbował wypłacić pieniądze. Gdy transakcja okazała się niemożliwa, swoją frustrację przełożył na szyby w oknach budynku banku. Kopiąc i uderzając uszkodził dwie witryny. Wartość wybitych szyb to 2 tys. złotych – opisuje zdarzenie sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

-Policjanci zabezpieczyli monitoring. Przy współpracy z bankiem szybko dotarli do sprawcy. Został zatrzymany kilka godzin po złożonym zawiadomieniu. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, do których popełnienia się przyznał. Wyjaśnił, że był pod wpływem kilku wypitych piw i gdy okazało się, iż nie może wypłacić pieniędzy bardzo się zdenerwował. Nie zastanawiając się zaczął kopać w okna dodaje sierż. Kamil Gołębiowski.

Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Jeden komentarz

  1. Wysoki Sąd podda go dokładnej „spowiedzi”, wyznaczy pokutę i chyba nie będzie to byle jakie odklepanie kilku „ojczenaszów” zmiksowanych ze „zdrowaśkami”.