690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów, uszkodzony sygnalizator i barierki. Groźna kolizja na ul. Jana Pawła II (zdjęcia)

W sobotę po południu na ul. Jana Pawła II doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu z ul. Filaretów nie działa sygnalizacja świetlna.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14:30 w rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Filaretów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volvo jadąc ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Filaretów, podczas zmiany pasa ruchu, uderzył w bok jadącego obok renaulta. Kierujący nim mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na chodnik, uderzył w metalowe barierki, ściął słup sygnalizatora świetlnego i zatrzymał się na kolejnym słupie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Filaretów nie działa sygnalizacja świetlna, zalecamy zachować ostrożność. Nie ma obecnie utrudnień z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Następne białe auto ” sprawcą ” wypadku . Spray biały jest w schowku ?

 2. co to jest w Volvo? poduszka powietrzna przedniej szyby?
  pierwszy raz coś takiego widzę

  • Poduszka dla pieszych.

  • @qwerty Żartujesz, poważnie nie widziałeś o tym? To pomysł właśnie Volvo Od kilku lat jest już przez nich stosowana poduszka dla pieszych. To taki ciąg dalszy systemu do wykrywania pieszych i automatycznego hamowania. Poszli dalej i wymyślili poduszkę powietrzną dla pieszych, Szwedzi zawsze myślą najpierw o bezpieczeństwie … i to im się chwali!

   Więcej jest YT: youtube.com / watch?v=FUfhE_MSu7o&feature=emb_logo

  • To jest poduszka powietrzna dla pieszych.

  • Poduszka dla pieszego. Volvo kolizję ze Scenikiem zidentyfikował jako „trafienie” pieszego. Jeżeli nie masz AC i dzwon powstał z twojej winy to może się trochę kosztować naprawa.

 3. Jeden sygnalizatorek a tyle kabli.Toż to panie istne marnotrawstwo miedzi.

 4. wiejskie studenty przyjechały

 5. Królowa buspasów

  Hmm,nie baba? Niektorzy forumowi bywalcy zapewne rozczarowani.

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas