Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zbliża się 8 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin. Mamy dla Was bilety

19 czerwca 2024 o godz. 19 w Rezydencji w Szczerym Polu odbędzie się 8 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin. Podczas wydarzenia na wybiegu swoje wiosenno-letnie kolekcje zaprezentują marki odzieżowe zarówno z Lubelszczyzny jak i z całej Polski.

Na scenie będziemy mogli podziwiać kreacje min. Agnieszki Tokarz-Iwanek, Miss City Official, salonu sukien ślubnych Ślubne Atelier, modę męską Giacomo Conti, kurtki ręcznie malowane od Ewa Ciesielska Custom, okulary od Cieszy Oczy, pokaz mody Face2Face, biżuterię z salonu jubilerskiego Luoro, projektantkę Monikę Palikot MP2, ubrania od Złota Butik, bieliznę Grigo Lingerie oraz kostiumy kąpielowe Lina Swimwear.

W tym roku organizatorzy szykują specjalną oprawę artystyczną, a część wydarzenia będzie się odbywała na scenie przy basenie. Gala Mody i Biznesu to nie tylko pokazy mody, przybyli goście będą mogli podziwiać lubelskich artystów na scenie oraz bliżej zapoznać się z produktami projektantów i marek na przygotowanych stoiskach (min. stoisko Lexus, Amari Tajski Masaż, kosmetyki WellU, jubiler Luoro, bielizna Grigo Lingerie, salon kosmetyczy JMagia, jacuzzi Wiksonspas, Prudential).

Organizatorzy dla każdego gościa przewidzieli upominek oraz niespodziankę artystyczną.

Bilety do nabycia : https://www.kupbilecik.pl/imprezy/130220/Bystrzyca+Nowa/Gala+mody+i+biznesu/

Więcej o imprezie: www.galamodyibiznesu-lublin.pl

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Co należy zrobić, aby je otrzymać? Pod postem linkującym do tej informacji na naszym profilu na Facebooku należy napisać kiedy odbyła się pierwsza edycja Gali Mody i Biznesu. Dwie pierwsze osoby, które napiszą poprawną odpowiedź pod postem otrzymają od organizatora zaproszenia na to wydarzenie! 

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia!

Zbliża się 8 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin. Mamy dla Was bilety

Zbliża się 8 edycja Gali Mody i Biznesu Lublin. Mamy dla Was bilety

Komentarze wyłączone

Z kraju

Sport