690 680 960

Zazdrość i zdrada w tle śmierci młodej kobiety z Chełma. Nóż miała wbity w okolicę serca

Zatrzymany do sprawy śmierci mieszkanki Chełma jej chłopak twierdzi, że 20-latka sama sobie wbiła nóż w serce. Śledczy nie dali wiary jego wyjaśnieniom.

Trwa śledztwo w sprawie śmierci 20-letniej mieszkanki Chełma. Jak już informowaliśmy, w sobotę przed północą chełmskie pogotowie ratunkowe zostało powiadomione o wymagającej pomocy medycznej kobiecie. Miała ona mieć ranę i silnie krwawić. Kiedy do jednego z mieszkań przy ulicy 11-listopada dojechali ratownicy medyczni, kobieta nie dawała już oznak życia. Podjęta resuscytacja krążeniowo – oddechowa nie przyniosła jednak skutku.

Ponieważ 20-latka miała ranę kłutą w obrębie klatki piersiowej, ratownicy o wszystkim poinformowali policję. Jak dotychczas ustalono, kobieta zginęła od rany kłutej, jaka została jej zadana w okolicę serca. W mieszkaniu przebywał również 22-letni mężczyzna, partner denatki, który powiadomił pogotowie. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad promil alkoholu. Dlatego też został on umieszczony w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

Wiadomo już, że Przemysław G. oraz 20-letnia kobieta byli parą. Mieszkali razem w wynajmowanym mieszkaniu. W momencie tragedii, w mieszkaniu nie było innych osób. Z ustaleń śledztwa wynika, że miało dojść pomiędzy nimi do kłótni, związanej prawdopodobnie z ewentualną zdradą, jak też zazdrością. Jak twierdzą śledczy, w pewnym momencie mężczyzna miał chwycić za nóż i wbić ostrze w klatkę piersiową partnerki. Tymczasem 22-latek tłumaczy, że kobieta sama wbiła sobie nóż w ciało.

Prokuratura przedstawiła Przemysławowi G. zarzut zabójstwa. Nie przyznał się on jednak do zarzucanego mu czynu. Złożył też wyjaśnienia, związane ze zdarzeniami, jakie miały miejsce tego wieczoru. Decyzją sądu zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi do 25 lat pozbawienia wolności a nawet dożywocie.

(fot. policja)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas