690 680 960

Zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Dostanie kolejne zarzuty

Policjanci z Rejowca zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. Znaleźli także narkotyki oraz rzeczy z przestępstwa.

W piątek funkcjonariusze z komisariatu w Rejowcu ustalili, że poszukiwany listem gończym do odbycia kary prawie 4 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu mężczyzna, najprawdopodobniej przebywa w jednym z mieszkań w Rejowcu Fabrycznym. Postanowili sprawdzić te ustalenia i okazało się, że są one prawdziwe.

W mieszkaniu rzeczywiście znajdował się poszukiwany 26-latek. Jednak podczas przeszukania lokalu funkcjonariusze odnaleźli wiele rzeczy, które wskazywały, że mężczyzna wciąż zajmował się przestępczym procederem.

-Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania znaleźli marihuanę w ilości ponad 20 gramów podzieloną na porcje, wagę elektroniczną, fajkę wodną, dowód osobisty należący do innej osoby oraz kamerę przemysłową pochodzącą z kradzieży systemu monitoringu. – wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Mężczyzna był poszukiwany głównie za włamania i kradzieże. Policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz pozostałe przedmioty. 26- latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie wykonywane z nim były dalsze czynności procesowe. Niebawem trafi do więzienia

(fot. archiwum)
2014-04-06 13:01:21

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt