Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala

W środę rano na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia trzech pojazdów. Do szpitala na badania trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w środę rano w miejscowości Tarnawatka w powiecie tomaszowskim, na drodze krajowej nr 17, na trasie Zamość – Tomaszów Lubelski.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na tył zatrzymującego się przed przejściem dla pieszych samochodu audi i seata najechał osobowy seat alhambra. Uderzone pojazd przemieściły się do przodu.

Na badania do szpitala trafili 32-letni kierowca audi i 42-letnia kierująca seatem. Najprawdopodobniej przyczyną było zagapienie się kierującego seatem alhambrą. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

7 komentarzy

  1. Kilkanaście lat temu jak chciałem przepuścić pieszego na przejściu w czasie egzaminu to egzaminator zaliczył mi zatrzymanie przed przejściem dla pieszych jako błąd i kazał zapisać się ponownie na egzamin. Dobrze że zrezygnowałem..

  2. Do takich zdarzeń musimy się przyzwyczaić. Bujda o pierwszeństwie pieszych przed wejściem na pasy robi swoje.

  3. Szlachetny gest,ale może zaskoczyć innych jeśli jest nadgorliwy. Przynajmniej wcześniej mrugnij stopem zanim zaczniesz hamować przed przejściem, tylko ty wiesz, o swoich zamiarach.

    • Jak zatrzymanie się pojazdu, przed przejściem może kogoś zaskoczyć!!! W przepisach jasno stoi, że zbliżając się do pdp, trzeba zachować szczególną ostrożność. A nie zagapiać się w srajfon. Jeśli to kogoś przerasta, powinien oddać prawko…

  4. nadgorliwosc widac nie poplaca