Zastrzelił koty należące do sąsiada. Stanie przed sądem (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabił dwa koty. Mężczyzna strzelał z wiatrówki do zwierząt należących do sąsiada.

W miniony wtorek policjanci z Wisznic otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec gminy Tuczna strzelał do kota z wiatrówki. Jak się okazało na miejscu 45-latek zastrzelił kota należącego do sąsiada. Co więcej, podobne zdarzenie miało miejsce pod koniec marca. Wówczas, pomimo pomocy weterynarza, nie udało się uratować zwierzęcia także postrzelonego z wiatrówki.

Mundurowi zatrzymali 45-latka i zabezpieczyli wiatrówkę, z której strzelał. W czwartek mężczyzna usłyszał zarzuty. W rozmowie z mundurowymi przyznał, że strzelał do zwierząt, jednak nie chciał ich zabić.

Mężczyzna odpowiadał będzie również za groźby karalne, które miał kierować wobec sąsiada. Wczoraj Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. Zamiast go sądzić to może tak by do niego postrzelać? Bez zamiaru zabicia oczywiście. Ot tak dla sportu i ciekawości co się stanie.

 2. Dozór , gdzie to zaostrzenie prawa ? Przecież zabił zwierzę powinien bezwarunkowo siedzieć w pierdlu.

 3. A tu mówią o legalnej broni palnej w PL 😀

 4. Przestrzelić frajerowi kolano to będzie miał nauczkę do końca swego śmierdzącego życia.

 5. Oj już się nie zesrajcie z tą miłością do tych zasranych pchlarzy!

 6. Mogła trzymać te pchlarze na smyczy a nie łazi to po czyjejś działce i stawia klocki.

  • Kargul kota na smyczy trzymał a Pawlak i tak go zastrzelił. Z klockami kota jest tak dobrze, że ten jak tylko może to go zakopie. Oczywiście jak mu się w domu przydarzy to nie zakopie, choć będzie próbował – sam widziałem.

  • Teda Risa,pchlarza zwyczajnego na smycz i jeszcze kaganiec,żeby się zamkną.

   • Aż się chce wysłać sms`a o treści POMAGAM, Radzę sprawdzić w słowniku do czego służy kaganiec.

  • Twój zapchlony kundel stawia zapewne kloce jak pęta śląskiej

 7. takie ścierwa to po prostu na przerobienie na karmę tylko zamiast do pierdla za pieniądze podatnika

 8. „W rozmowie z mundurowymi przyznał, że strzelał do zwierząt, jednak nie chciał ich zabić. ” – no to jaki w takim razi był plan? Chciał połaskotać koty śrutem. Dostanie bezwarunkowy roczek, to w okolicznych wioskach już nikt do kotów strzelał nie będzie.

 9. Lewactwo skacze z radości – 3 lata za strzelanie do kotów. Mam nadzieje, że od razu to pójdzie jako niska szkodliwość społeczna, Nie chce, żeby wymiar sprawiedliwości zajmował się takimi [email protected]łami za kase z moich podatków.

 10. Trzy latka za kota chory kraj

 11. No to teraz skazać go na uczestniczenie w turnieju wyborowych strzelców i wymalować mu tarczę na mosznie inaczej nie zrozumie co zrobił

 12. tania sensacja, mega atrakcja

  Wystarczyło samochodem przejechać i by spokój był a najlepiej bmwiu i dopiero na lublin112.pl by poruszenie było. Ludzie umierają w poczekalniach a tu się jakiejś sierści żałujecie? Temat bezdomnych jest już po sezonie? Coś dla Was – ten żałowany kot jest fałszywy i by was zjadł przy najbliższej okazji. Wystarczy, że znalazł by się w towarzystwie zmarłego Pana i już by mógł zaczynać ucztę – podobno wyżerkę zaczynają od okolic nosa. Pies to co innego.

 13. do taniej sensacji:

  mam psa i koty, i zdziwiłbyś się, jakie są wierne. Ale co Ty wieśniaku z ciemnogrodu możesz wiedzieć – dziś nie szanujesz zwierząt, jutro bez skrupułów własną matkę zaje…iesz.

 14. jeśli szły w skode to miał prawo

  • tania sensacja, mega atrakcja

   To ich pilnuj bo ktoś Ci je np. samochodem rozjedzie. Niczego nie chcę od waszej szczęśliwej rodziny. Żyjcie nam 100lat w zdrowiu, szczęściu pomyślności. Są wierniejsze od ludzi, więc bym się nie zdziwił. Nazywasz mnie wieśniakiem ale z Twojej strony… potem wmawiasz mi że nie szanuję zwierząt a jutro mam zabić swoją matkę. Ojojooooj zaczynam się o Ciebie martwić. Zbyt wiele wymagasz. Przecież pochodzisz z normalnej rodziny. Najważniejsze jest żeby szybko reagować aby nie ucierpiała Twoja wartościowa rodzina, zawsze dzieci szkoda. Psychoterapeuta poniżej, już diagnozował takie przypadki. Z ludzi których osobiście znam, którzy też żyją w podobnych szczęśliwych rodzinach, nikt z nich nie jest normalny w sensie nie jest stuprocentowy zdrowy. Albo jakieś problemy mają z zajściem by mieć własne dzieci, albo stare panny, rozwódki i inne dziwadła z problemami jak wyżej.
   Dlatego widząc na ulicy panią z pieskiem robi mi się żal pieska.

 15. Widać jak „wielbiciele ” zwierząt kochają te sierściuchy …szkoda ze ta „milość ” odbiera im zdolność racjonalnego myślenia …ale to normalne u każdego osobniaka z tzw.pierd…lcem na jakimś punkcie

 16. Wiejska mentalność kmiotów.

 17. 3 lata za zabicie kota , rok za zabicie ptaszka , tyle samo za zabicie jakiegoś żuczka w trawie a medal za zabicie nienarodzonego dziecka.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7586zł 0.08%
  • GBP 5.0221zł 0.24%
  • EUR 4.4742zł 0.07%
  • CHF 4.1353zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach