Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął za kierownicą, peugeot uderzył w betonowy przepust. Kierowca trafił do szpitala

W nocy z czwartku na piątek na drodze wojewódzkiej nr 812 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierowca peugeota z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 3 na drodze wojewódzkiej nr 812 w pobliżu Włodawy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w przepust.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 37-letni obywatel Ukrainy kierujący peugeotem zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w betonowy przepust.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Została od niego pobrana krew do dalszych badań. 37-latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą ze zmęczenia.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Policjanci przypominają, że kierowca przed zwłaszcza dłuższą podróżą powinien być wypoczęty. W przypadku odczuwania zmęczenia i senności w trakcie jazdy warto zrobić sobie kilkuminutową przerwę w podróży – wyjść z auta, rozprostować nogi, zaczerpnąć świeżego powietrza, czy po prostu napić się kawy.

(fot. Policja Włodawa)

6 komentarzy

  1. Dobrze się musiał u nas Obcokrajowiec zadomowić. Ukrainiec, a jechał jak Polak. Byle jak, byle do przodu. Wszystko dookoła nieważne – Pan Kierowca w aucie jedzie.

  2. Pijany i tyle

  3. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

    „… w trakcie jazdy warto zrobić sobie kilkuminutową przerwę w podróży – wyjść z auta, rozprostować nogi, zaczerpnąć świeżego powietrza, czy po prostu napić się kawy” – mnie pomaga jak zjadę z drogi i zdrzemnę się 10-15 minut (nawet na kierownicy).

  4. Chwała za to, że betonowy ust prze pust go zatrzymal, a jeszcze wieksza chwała nawet na kolanach z ukłonami za to, że nie bylo tam w tym czasie zwerzątka

  5. Brak info czy się obudził.

Wiadomości z info112