Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął za kierownicą, na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch pojazdów (zdjęcia)

W czwartek rano w Motyczu, na jednej z dróg lokalnych, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba.

Do wypadku doszło w czwartek rano w Motyczu na drodze prowadzącej do Sporniaka. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, skoda poruszała się od strony przejazdu kolejowego w kierunku Sporniaka. W pewnym momencie jej kierowca zasnął za kierownicą i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się z jadącym z naprzeciwka citroenem. W wyniku zderzenia skoda wypadła z drogi.

Do szpitala z obrażeniami ciała została przetransportowana jedna osoba. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie wypadku występowały duże utrudnienia z przejazdem. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Pan M)

6 komentarzy

  1. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

    Zasnął za kierownicą, ale zdecydowanie za wolno jechał jak obudził sie na tym, a nie, tamtym świecie

    • Bzdury że zasnął . Nie wiedział jak wyjaśnić swoje zachowanie za fajerą , to wciska kit że zasnął .

  2. Włącza się niektórym tryb sportowy na równych podlubelskich drogach. Buta taki bez taboretu nie zawiąże, ale w sportach motorowych to absolutna czołówka światowa.

  3. łoś ściemnia aż uszczelki puszczają 😀

  4. Dobrze że Policja szybko dojechała, bo już się gromadziły Szwedy z widłami.

  5. Wiecie co nie piszcie takich bzdur bo aż coś się robi chłopak ciężko pracuje w pracy a wy już bo szybko jechał. Nie znacie sytuacji to po co się wypowiadacie. Jak czytam wasze komentarze to aż mnie mdli. Gadacie gadacie a ciekawe co by było jak by wam się tak zdarzyło. Pac..y