690 680 960

Zasnął za kierownicą, ciężarówka przebiła bariery, zjechała z nasypu i przewróciła się (zdjęcia)

W nocy ze środy na czwartek na obwodnicy Lublina pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne, zjechał z nasypu i przewrócił się. Obecnie trwa akcja wyciągana samochodu na drogę. Zablokowana jest łącznica zjazdowa z węzła Lublin Sławinek od strony Rzeszowa w kierunku Warszawy/Radomia.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 1 na obwodnicy Lublina w Dąbrowicy, na odcinku pomiędzy węzłem Lublin Czechów a węzeł Lublin Szerokie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy wypadł z drogi i przewrócił się.

Na miejscu ratownicy zastali ciężarówkę, która przebiła bariery energochłonne, zjechała z nasypu, a następnie przewróciła się na bok. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Jak nam przekazano, kierowca pojazdu usnął w trakcie jazdy, w wyniku czego zestaw pojazdów uderzył w barierę energochłonną, przebijając ją.

Ocenie trwa akcja wyciągania pojazdu na drogę. Zablokowana jest łącznica zjazdowa z węzła Lublin Sławinek od strony Rzeszowa w kierunku Warszawy/Radomia. Policja oraz służba utrzymania drogi S12 zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują na objazd przez Lublin, wyświetlono informację na Tablicach Zmiennej Treści. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać około 2 godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.


(fot. Speed Bus)

6 komentarzy

  1. na pewno pracował przepisowy czas

  2. A lubelskiej drogówki na drogach S klasy poza koordynacjami jak nie było tak nie ma.Videorejstratory lepiej sprawdzają się łupiąc ludzi w mieście za przekroczenia rzędu 20-25 km

  3. a obudził się chociaż??

Kursy walut

  • USD 4.4834zł 0.1%
  • GBP 5.438zł -0.28%
  • EUR 4.6968zł -0.06%
  • CHF 4.7608zł 0.29%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ