Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął z papierosem w łóżku, doszło do pożaru. Mężczyzna trafił do szpitala

W miniony piątek na terenie gminy Trzydnik Duży doszło do pożaru w jednym z budynków mieszkalnych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do pożaru doszło w nocy przed północą w budynku mieszkalnym na terenie gminy Trzydnik Duży w powiecie kraśnickim. Policjanci na miejscu zastali przed budynkiem dwoje dzieci i dwoje dorosłych domowników.

Właściciel budynku przebywał z kolei w zadymionym wnętrzu i próbował ugasić palące się w pokoju łóżko. Mundurowi od razu przystąpili do pomocy w gaszeniu pożaru m.in. gaśnicą z radiowozu. Po chwili na miejscu przyjechali strażacy, którzy dokończyli dogaszanie pożaru.

Policjanci ustalili, że 55-latek prawdopodobnie zasnął w łóżku z odpalony papierosem doprowadzając do zaprószenia ognia. Mężczyzna został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala z objawami zatrucia czadem, był od niego wyczuwalny alkohol.

Właściciel ustalił, że straty z tytuły pożaru wynoszą około 1000 złotych. Policjanci prowadzą teraz postępowanie mające na celu ustalenie szczegółów tego zdarzenia.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Byłem przekonany, że pożar był spowodowany promieniowaniem sieci 5G.

Z kraju