Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zasłabła za kierownicą, pojazd uderzył w drogowy przepust

Przedwczoraj na terenie gminy Żółkiewka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w drogowy przepust, kierująca pojazdem trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek późnym popołudniem na jednej z dróg w gminie Żółkiewka w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu osobowego.

Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 26-letnia mieszkanka gminy zasłabła podczas jazdy osobowym fiatem i wjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła pojazdem w przepust.

Kierująca podróżowała fiatem sama. Kobieta była trzeźwa, została przewieziona do szpitala w Zamościu, gdzie pozostała na obserwacji. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Zamość)

8 komentarzy

 1. Rydzyk zadwonil ze ma pokuse???

 2. Od patrzenia się w telefon może się w głowie zakręcić. Stąd już tylko krok do zasłabnięcia.

 3. dochtór Wilczur

  Coś chorowita ta 26-latka…
  Więcej ruchu zalecam, mniej smartfona.

 4. Ale jakiegoś, powiedzmy wysadzanego diamentami, acz skromnego telefonu, kto by nie przyjął. Ksiądz nie może dorabiać sobie jako lobbysta?

  • Zamknij tą pi*** wreszcie. Nie masz co robić w tym swoim nudnym, żałosnym życiu? Pasjonuje cię wypisywanie kretynizmów i odpowiadanie samemu sobie? No cóż, jak powtarzałem – lewica to stan umysłu.

 5. ⭐⭐⭐☆☆☆

  Dobrze, że jechała cieniasem bo w bmw stworzyła by jedność z przepustem i samochodem

Z kraju

Polityka i społeczeństwo