Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zarząd kopalni w Bogdance żąda przeprosin od lubelskiej posłanki. Jej wypowiedź ma godzić w dobre imię spółki

Władze kopalni węgla w Bogdance po ostatniej wypowiedzi Marty Wcisło zapowiedziały, że domagają się przeprosin oraz natychmiastowego sprostowania jej słów. Jak wskazują, przekazane przez nią informacje są fikcyjne, do tego mają godzić w dobre imię i renomę spółki. Tymczasem posłanka nie zamierza nic dementować.

71 komentarzy

  1. Przyjdzie taki kołtun co pojęcia nie ma o niczym i pier…li durnoty!!! mają rację powinna przeprosić

  2. Wcisło się tam gdzie nie trzeba

  3. Polacy decydują i wybierają

    Widzi to wiele osób ile powstało dobrego w ostatnim czasie oraz ile zmarnowali POprzednicy. W wyborach to pokażemy i docenimy.

  4. I znowu rano pomylili mi proszki

  5. Weźcie ją na dołek, niech zobaczy te swoje cyferki przed wyborami jaki koszt nowej maszyny, a jaki jak to twierdzi „nie zostanie odzyskane”. Różnica znaczna w cenie. Ale cóż, wybory i jak zawsze najbardziej aktywna w mediach. Jak ktoś powiedział na Lublinie, „Plakat, młódki z warkoczem”. Nie dobrze mi już jak widzę „Ryżego Imperatora” i jego POpleczników. Już zapomnieli jakie było bezrobocie za ich „Caratu”, a ilu uciekło z Kraju „za chlebem”. Do sądu idą, bo każdy kłamie iż takiego nie było, było tylko nie ujęte osoby co wyjechały były. 😀 I żeby nie było, ” nie jestem z partii rządzącej.” Jak to gówno wróci pierwszy na lotnisku wieszam transparent, „Ryży Imperatorze, jadę pracować za miskę ryżu u twojego WASALA.”

Dodaj komentarz