Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaproszenie na „Środę z Profilaktyką”. Spotkanie będzie poświęcone depresji

Depresja nie pozwala normalnie pracować, uczyć się, jeść, spać. Jest źródłem cierpienia dla osób, które jej doświadczają i dla ich bliskich. W województwie lubelskim w 2023 z powodu depresji leczyło się ponad 17 i pół tysiąca pacjentów. Co może ją wywołać i jak jej zapobiec? Jak rozpoznać jej objawy i jak je odróżnić od sezonowego obniżenia nastroju? Lubelski NFZ zaprasza do Sali Obsługi Klientów w Lublinie na spotkanie z psychologami, które będzie poświęcone depresji.

W środę 21 lutego, w ramach cyklicznej akcji „Środa z Profilaktyką”, Lubelski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na spotkanie na temat profilaktyki depresji. W godzinach od 12.00 do 14.00 będzie można porozmawiać z psychologami oraz otrzymać materiały edukacyjne na temat depresji.

Podczas spotkania będzie także można skonsultować się z doradca ds. profilaktyki i promocji zdrowia Lubelskiego NFZ, zapoznać się z działaniem portalu DIETY NFZ i bezpłatnie otrzymać plan żywieniowy DASH DEPRESJA, który wspiera terapię i profilaktykę tej choroby.

Na spotkanie poświęcone profilaktyce depresji zapraszamy w ramach akcji Środa z Profilaktyką, do Sali Obsługi Klientów Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ przy ulicy Nadstawnej 2-4 w Lublinie, w środę, 21 lutego w godzinach od 12.00 do 14.00.

Zaproszenie na „Środę z Profilaktyką”. Spotkanie będzie poświęcone depresji

2 komentarze

  1. środek tygodnia… środek dnia…
    wspaniały termin…

    • A na miniaturce kobieta z kubeczkiem, bo mężczyźni nie chorują na depresję, tylko popełniają samobójstwa…

Dodaj komentarz

Z kraju