Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zapomniałeś o zanęcie lub robakach na ryby? Spokojnie, w Lublinie pojawił się ROBACZKOMAT

Niedawno pisaliśmy o jajach wiejskich z automatu, a jak się okazuje na terenie Lublina pojawił się kolejny automat. Tym razem chodzi o ROBACZKOMAT, czyli urządzenie sprzedające żywe przynęty dla wędkarzy.

Kilka dni temu prezentowaliśmy znajdujący się przy ul. Romera automat do sprzedaży wiejskich jaj. Jak się okazuje, na terenie Lublina pojawiło się kolejne podobne urządzenie, ale można w nim zakupić przynęty wędkarskie i zanęty na ryby.

Urządzenie pojawiło się w środę przed sklepem zoologicznym przy ul. Koncertowej. Automat czynny jest oczywiście 24 h na dobę i można w nim zakupić żywe robaki na ryby oraz sypkie zanęty. Oprócz tego w urządzeniu można zakupić żywy pokarm dla rybek akwariowych, świetliki na noce połowy, kulki proteinowe, pellet i kukurydzę, a także stopery. W automacie utrzymywana jest odpowiednia temperatura, tak aby żywe robaki były w jak najlepszej kondycji.

Zakupy są proste, wystarczy wrzucić monety o odpowiednich nominałach, wybrać pozycję, która nas interesuje, odebrać zakupiony towar i możemy jechać na ryby.

 

Zapomniałeś o zanęcie lub robakach na ryby? Spokojnie, w Lublinie pojawił się ROBACZKOMAT

(fot. nadesłane Łukasz)

18 komentarzy

  1. A pod jakim adresem stoi ten robaczkomat

  2. Kiedy będzie łysomat ?

  3. Robaczkomat fajna sprawa tylko lokalizacja niekonieczna.

    Szwagier przyjechałeś nad zalew a zanętę masz? Czekaj wsiądę w autobus i za 2 godziny wrócę tylko nie wypij wszystkiego ?

Z kraju