690 680 960

Do Zamościa z utrudnieniami. Ruch wahadłowy na DK 17

Przez blisko dwa miesiące kierowcy podróżujący trasą Lublin – Zamość muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Ruszył remont mostu.

W Wólce Orłowskiej na krajowej 17-ce Lublin-Zamość drogowcy rozpoczęli prace związane z remontem mostu na rzece Wolicy. W związku z tym kierowcy muszą spodziewać się tam utrudnień w ruchu. Pas w kierunku Zamościa został całkowicie zamknięty zaś uch odbywa się wahadłowo i jest sterowany sygnalizacją świetlną.

W ramach remontu robotnicy mają wymienić izolację na płycie mostu, ułożyć nową nawierzchnię bitumiczna a na koniec zamontować bariery. Po zakończeniu prac po tej stronie rozpoczną się one na pasie prowadzącym w kierunku Lublina.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to utrudnienia w tym miejscu zakończą się do 31 maja. Jednak pomimo ruchu wahadłowego, nie tworzą się większe korki i pojazdy przemieszczają się bez długiego oczekiwania.

(fot. lublin112)
2014-04-09 19:32:30

2 komentarze

  1. Aby patrzec jak dojdzie tam do tragedii,zle oznakowane roboty,pojazdy ciezarowe przyzwyczajone do przyspieszenia pod gorke nie zwalniaja,dzisiaj w stojący bus z ludzmi na czerwonym swietle wjechal pojazd ciezarowy,na szczescie nic nikomu sie nie stalo.

  2. Moze zle oznakowame’ przyznam racje bo wczoraj tedy jechalem. Ale szybko idzie zmiana swiatel nie stalem dluzej niz 3 minuty

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…