690 680 960

Zamość: Dwie osoby ranne po czołowym zderzeniu dwóch rowerzystów

W środę w Zamościu doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystów. Na rowerowo-pieszym ciągu czołowo zderzyli się dwaj cykliści.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem na ul. Promiennej w Zamościu. Policjanci otrzymali wezwanie do kolizji dwóch rowerzystów. Jak się okazało na miejscu, poszkodowanym pomocy udzielały ekipy pogotowia ratunkowego.

– Mundurowi ustalili, że na ciągu rowerowo-pieszym doszło do czołowego zderzenia pomiędzy rowerzystami. 21-letni cyklista, mieszkaniec gm. Zamość jadąc w kierunku ul. Lipskiej podczas wymijania pieszej, zderzył się z drugim rowerzystą, 58-letnim, mieszkańcem Zamościa, jadącym z przeciwnego kierunku – opisuje zdarzenie podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Obaj cykliści z obrażeniami głów trafili do szpitala.

2016-04-28 12:33:34
(fot. Policja Zamość)

26 komentarzy

 1. podczas wymijania??? może wyprzedzania lub omijania?

  • Piesza mogła iść lewą stroną, więc jadący w przeciwnym kierunku rowerzysta jej ani nie wyprzedzał, ani nie omijał.

 2. miód na myślenie

  Wszystkim wam juz dawno mózgi zardzewiały mózgi jak można chcieć narzucać innym ubezpieczenie OC . Mało wam podatków w kraju… Może jeszcze gaśnice i kamizelkę odblaskowa a nawet apteczke pierwszej pomocy wam trzeba ? Jak już OC to musicie wiedzieć ze trzeba będzie do roweru blachy przyczepić.

 3. Czyli 4 pedały mogą być niebezpieczne!

 4. Naturalna utylizacja wydłubanych z d…y rowerzystów!!!.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas