Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zamknięty zostanie całkowicie dla ruchu fragment ul. Łęczyńskiej

W związku z prowadzonym remontem odcinka tzw. „starej” ul. Łęczyńskiej, od dzisiaj (4 sierpnia) zamknięty zostanie całkowicie dla ruchu fragment od ul. Mełgiewskiej do ul. Maszynowej. Drogowcy położą warstwę ścieralną nawierzchni. Utrudnienia potrwają do jutra (5 sierpnia) włącznie.

Ruch wewnątrz osiedla będzie się odbywał od ul. Gospodarczej – ul. Montażową (lokalnie jednokierunkowa) w kierunku ul. Odlewniczej oraz ul. Kresowej. Powrót ul. Montażową oraz ul. Motorową w kierunku ul. Kresowej. Obsługa posesji przy ul. Maszynowej w tym Przedszkola nr 44 odbywać się będzie sięgaczem ul. Gospodarczej przy posesji nr 10.

W ramach prowadzonego remontu ul. Łęczyńskiej prace obejmują wymianę nawierzchni jezdni oraz chodników. Roboty przy ciągach pieszych już zakończono, drogowcom pozostało położenie ostatniej warstwy asfaltu.

Koszt zadania to ponad 1 mln zł, wszystkie prace zakończą się w przyszłym tygodniu.

6 komentarzy

  1. a kiedy zrobią ulicę od przyjaźni do ronda? tam jest dramat!!!!!!!!!

    • od ronda Grafa do Przyjaźni droga jest bardzo dobra, a od Przyjaźni do Grafa nie ma żadnej drogi, bo ta zaczyna się od Hutniczej

  2. Dziś informacja? Powinna być wczoraj!!!

  3. „Obsługa posesji przy ul. Maszynowej w tym Przedszkola nr 44 odbywać się będzie sięgaczem ul. Gospodarczej przy posesji nr 10.”
    nie wiem co to jest ten „sięgacz”, ale znając topografię osiedla to musi być jakaś cudowna maszyna do pokonywania schodów przy wspomnianym bloku nr 10

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo