Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamknięta ul. Nałęczowska, jest objazd. Komunikacja miejska jedzie zmienioną trasą

Od godzin porannych zamknięty jest fragment ul. Nałęczowskiej. Ruch skierowano na objazd, zmienioną trasą poruszają się również pojazdy komunikacji miejskiej. Utrudnienia z przejazdem potrwają do jutra.

W dniach od 21 do 22 lipca br. zostanie zamknięta ul. Nałęczowska za skrzyżowaniem z Aleją Kraśnicką. Objazd zamkniętego odcinka planowany jest od ul. Wojciechowskiej i ul. Morwowej.

Z powodu całkowitego zamknięcia dla ruchu ul. Nałęczowskiej na odcinku między al. Kraśnicką a ul. Morwową w dniach 21 – 22 lipca br. będzie obowiązywał objazd dla linii nr 3 i 79, podczas którego autobusy będą dodatkowo zatrzymywać się na przystankach: Morwowa-Helenów NŻ 02
i Wojciechowska 02.

Utrudnienia w ruchu spowodowane są budową przyłącza do budynku LOK (Liga Obrony Kraju) przy ul. Nałęczowskiej 25.

12 komentarzy

 1. Znowu rozkopią, byle jak naprawą i będą jeszcze większe dziury i wyboje. Czy jaśnie panujący Rzuk nie mógł poprosić kolegów-deweloperów by ten kawałek zmodernizowali za swoje? Bo tak to wujowo wygląda, z jednej strony Kraśnicka, od Morwowej nowy asfalt a tam gdzie kasa to średniowiecze. Rzuku daj se spokój, na wiosnę wypindalaj! I weź ze sobą pomnik brata-kaczora!

  • Zawsze możesz wystartować w przetargu. Wygrać. Zrobić taniej, szybciej i lepiej. Wszyscy zadowoleni a Ty zgarniasz kasę.

   • To nie jest remont drogi a sieci ciepłowniczej. LPEC, tam przetargów nie ma. A po drugie gdyby koledzy-deweloperzy Rzuka zrobili remont tego odcinka w ramach zgody na to osiedle to nie tylko położenie asfaltu ale też naprawa całej infrastruktury pod nim. I wtedy już LPEC by tu nie grzebał, drogi nie tarasował i szkód nie czynił. Franiu, wiem, że ty myślisz inaczej ale naprawdę czasami warto wrócić do normalności…

  • Możesz także zostać prezydentem naszego miasto. Wtedy będzie nadzorował miejskie inwestycje. Czyli głównie budowanie dróg i hektarów parkingów, bo to główne lubelskie inwestycje. Co tam jakieś głupie przyszkolne boisko na 20-tysięcznym osiedlu na którym nie ma nic poza parkingami.

 2. Autobusy linii 3 tamtędy nie jeżdżą.

  • Cicho Franiu, tak jak i przy prognozach pogody, tak i teraz, redakcja wie lepiej !

 3. Dziadek Józek (75 wiosen) ze "slamsowa"

  Do dziś nie miałem pojęcia, że LOT oznacza: Liga Obrony Kraju, a nie, znaną linię lotniczą.

 4. *) przyszkolne – chodzi o podobno najnowocześniejszą szkołę w Polsce. Takie nowoczesne, że nawet zajęcia WF na zewnątrz odbywają się w wirtualnej rzeczywistości.

 5. Na tym odcinku układali asfalt nie dalej jak dwa lata temu czy to ciut dalej?

 6. zamknięta jest fragment

 7. Ale 3 zawsze jeździ przez Morwową i Wojciechowską ? o co kaman…

Dodaj komentarz

Z kraju