690 680 960

Zalana została obwodnica Lublina, citroen uderzył w bariery. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

Wstrzymany został ruch obwodnicą Lublina na pasie jezdni w kierunku Kraśnika pomiędzy węzłami Lublin Sławinek a Lublin Szerokie. Zalana została tam jezdnia, dodatkowo samochód uderzył w bariery.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19:40 na obwodnicy Lublina. Na drodze ekspresowej S19, pomiędzy węzłami Lublin Sławinek a Lublin Szerokie samochód osobowy uderzył w barierę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz służba drogowa.

Jak wstępnie ustalono, kierujący citroenem mężczyzna jechał w kierunku Kraśnika. Najechał na kałużę, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg a następnie uderzyło w bariery linowe.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Obecnie droga w kierunku Kraśnika jest całkowicie zablokowana. Strażacy wypompowują wodę, która zalega na jezdni.

(fot. lublin112)

57 komentarzy

 1. A Pani wracała z ważnego spotkania? Wnioskuję po klasycznym ubiorze.

 2. Nie wiem, nie wiem…. może deszcz padał?🤔🤔🤔

 3. Zachodnia obwodnica Lublina otwarta, odetchnęła al. Kraśnicka – artykuł z grudnia 2016 i zdjęcie prominentów odbierających i oddających drogę do użytku, nie ma mowy żeby było źle no chyba że zarzucacie kłamstwo Sulwestrowi Tułajewowi i Markowi Suskiemu, tak temu od carycy

 4. Świetnie czyta się komentarze o niedostosowaniu prędkości do warunków pisane mędrców którzy nawet na autostradzie jadą 90 stwarzając zagrożenie dla wszystkich w około. Chciałbym zobaczyć jak jeden z drugim „dostosowując prędkość do warunków…” wpada w taką głęboką kałuże. Passeratti do ponownego składania z dwóch. Jezioro na drodze to niedopuszczalna rzecz. Tym bardziej na drodze ekspresowej i za wypadek właściciel pojazdu powinien pozwać zarządcę drogi. Sprawa do wygrania bez najmniejszego problemu. Ściągać zdjęcia z lublin112 i szukać prawnika. Jak się nie zacznie ścigać takich spraw to nigdy nie będzie u nas bezpiecznie bo urzędasy czują się bezkarne.

  • to ciężarówki stwarzają zagrożenie jadąc 90 na godzinę?

   • Ciężarówki stwarzają zagrożenie jadąc 90 kiedy zaczynają się bezmyślnie wyprzedzać nie patrząc w lusterka. Jadąc autostradą i widząc ciężarówkę masz świadomość, że jedzie ona 90 i nie więcej. Widząc osobówkę nie wiesz ile ma na blacie bo może mieć praktyczne dowolną prędkość ze względu na brak ogranicznika. Często taki Janusz wlecze się jeszcze wolniej niż 90 przez co zmusza ciężarówki do wyprzedzania go narażając innych na niebezpieczeństwo.

 5. Źle wykonana droga, spadek do środka zamiast na zewnątrz i mamy jeziorko. A gadanie o dostosowaniu prędkości do warunków to se można… postawcie znak” uwaga na stojącą wodę”

 6. przednionapędowe wozidło nie potrafi pływać ?

 7. Wszystko w temacie.

  I teraz pytanie zasadnicze. CZY ZOSTANĄ UKARANI WINNI TEGO!?
  Czy jak zawsze w tym kraju to rozejdzie się po kościach?czyjas krzywda. Krzywa szarego człowieka jest tu mniej warta.
  Gdyby rozbil ryja tam ktoś wazby to wtedy tak. Wtedy by to się zaczęło szukanie winnych tego stanu i jakże ciąganie po Sądach.

 8. Moim zdaniem droga jest dobrze wyprofilowana nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Problem leży w odprowadzeniu tej wody, lecz przy takiej zlewie nie dziwie sie że powstają takie kałuże za granicą np Francja cała trasa jest pod wodą przy dobrej zlewie może kierowca akurat wyprzedzał i wpadł w poślizg zwykły przypadek. Z jednej strony woda nie powinna sie tam zbierać lecz z drugiej strony może kierowca nie dostosował prędkości, tego nikt nie odgadnie. A tak poza marginesem, łatwo kogoś zmieszać z błotem ciekawy jestem jak ci co tak hejtują co by oni zrobili w takim przypadku pozdrawiam ciepło 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Woda NIEMA PRAWA tam się zbierać! A nie że niepowinna.
   Niebroñ winnych. Dziękuj Bogu że sam tam się nie robiłeś.

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ