Zajechał drogę autobusowi. Subaru zderzyło się z pojazdem komunikacji miejskiej (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na Drodze Męczenników Majdanka. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14:30 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Startową zderzyły się dwa pojazdy: autobus komunikacji miejskiej oraz samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze występnych ustaleń wynika, iż kierujący subaru mężczyzna wyjeżdżał z ul. Startowej mając zieloną strzałkę. Wykonywał manewr skrętu w prawo, w stronę Majdanka. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy autobusu komunikacji miejskiej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Ratownicy medyczni opatrzyli je na miejscu. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Przez godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

19 komentarzy

  1. Wasze wywody to obraza uzyskania Prawa Jazdy, zmieniasz pas ruchu bez względu na kolor świateł zielony żółty czerwony bezwzględne ustąp pierwszeństwa przejazdu.
    O tym nie pamiętacie?

  2. Co tu ustalać? Wina kierowcy subaru jest jasna.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew